Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
02.04.2019, 17:58

Чи відбудуться дебати між Зеленським та Порошенком?

колаж з pravda.com.ua.

Тим паче, що в обох кандидатів попереду ще другий тур виборів.
Відразу після першого туру, 31 березня, Петро Порошенко зазначив, що перед другим туром виборів повинні відбутися дебати - його і Зеленського.

Проте, як стало відомо сьогодні, 2 квітня, не всі бачать у цьому необхідність. Як повідомляє Громадське, радник кандидата в президенти Володимира Зеленського Руслан Рябошапка не бачить, про що можна сперечатися з Порошенком. Вочевидь, дошкулило і те, що, за словами Рябошапки, чинний Президент вважає Зеленського «маріонеткою Коломойського».

Подібні заяви пролунали в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

Радник також нагадав, що раніше Зеленський заявив про готовність провести дебати з Порошенком.

За його словами, скоро Зеленський детально представить своїм виборцям програму та членів команди.

Нагадаємо, як відомо, під час зустрічі з журналістами у своєму штабі, 31 березня, Володимир Зеленський заявив, що готовий до дебатів із Порошенком.

До речі, на сайті Президента України з’явилася петиція з вимогою провести дебати:

фото з president.gov.ua.
фото з president.gov.ua.


"Обовʼязково проводити публічні Дебати Кандидатів в Президенти!!!
Народ повинен знати про Плани Кандидатів, їх Команду і Перспективи розвитку країни при їх Президенстві!!!", - неоднозначно наголошується в тексті петиції.

Пропозиція влаштувати дебати уже з’явилася на сайті Національної суспільної телерадіокомпанії України:

"Закон України "Про вибори Президента України" в статті 62 визначає процедуру й строки проведення передвиборчих теледебатів. Зокрема, згідно із законом такі дебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше ніж 60 хвилин та транслюються в ефірі національних Суспільних теле- та радіоканалу. Передвиборчі теледебати також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення.

Кандидати на пост Президента України беруть участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів на пост Президента України взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів час надається іншому кандидату на пост Президента України.

Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів на пост Президента України." - ідеться у повідомленні Суспільного, suspilne.media

Нагадаємо, що Зеленський і Порошенко є лідерами першого туру виборів.
Коментарі: