Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


13.04.2019, 10:00

Водіям на Рівненщині доведеться платити за перевантаження

Знову у селі Опарипси Радивилівського району відновить роботу стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю транспорту.

«З початку року він не працював, адже потрібне погодження тимчасової схеми розміщення дорожніх знаків від Департаменту патрульної поліції Нацполіції України. Управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА отримало такий дозвіл. Наразі чекаємо погодження графіку від патрульної поліції в Рівненській області. Тож вже невдовзі на ділянці 434 км автодороги державного значення М-06 «Київ-Чоп» продовжать перевірку вантажівок на перевантаження», - розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.Такі перевірки проводять задля збереження доріг. Адже внаслідок неконтрольованого руху вантажівок деформується дорожнє полотно.

Зараз окрім стаціонарного в Опарипсах, в області діють два пересувні ГВК – на трасі «Київ-Чоп» біля Корця та на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» поблизу села Нова Любомирка.

Варто зазначити, що лише за минулий рік за понаднормову вагу власникам вантажівок нараховано понад 144 тисяч євро штрафу.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів