подати
оголошення


19.04.2019, 14:43

На Рівненщині закінчився Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних

На базі Зорянського НВК «школа-гімназія» відбувся районний етап фестивалю дружин юних пожежних. Запекла боротьба велася серед команд загальноосвітніх навчальних закладів.
 Організаторами захоплюючого і корисного для школярів дійства традиційно виступили Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та відділ освіти Рівненської районної державної адміністрації. Діти змагалися у конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Гриби, ягоди», «Медичний» та «Плакат соціальної реклами».Команди демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору і вокальних виступів до театральних мініатюр. Найголовнішим лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби. Несподіванкою для журі цього року стало те, що майже у кожному виступі команд була своя родзинка: одна команда використовувала акробатичні елементи, інша – уривки з популярних телепрограм. Всі команди були напрочуд оригінальними та творчими.
Членам журі довелося чимало посперечатися, визначаючи переможців. Судити було важко, адже і творчі задуми учасників були на високому рівні.У підсумку за рішенням суддівської колегії переможцем районних змагань стала команда ДЮП опорного закладу «Малошпаківський ліцей», друге місце посіла команда ДЮП опорного закладу «Шпанівський ліцей», а третє місце виборола команда Городищенської ЗОШ.

Переможці та усі учасники районного етапу були нагороджені кубками, грамотами, призами та солодкими подарунками, від спонсорів та меценатів фестивалю. За підтримку у організації проведення фестивалю Дружин юних пожежних у Рівненському районі рятувальники завдячують керівництву компанії-члену АСІУ «Спортмастер Україна», ТзОВ-фірма «Дівітракс», ТОВ «Дубава», ТОВ ВТП «Агропереробка» та Рівненському зоопарку.Співробітники ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС у Рівненській області.

Фото звідти ж.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів