Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
21.04.2019, 14:50

Чи можна проголосувати перед закриттям дільниці

Сьогодні, 21 квітня, в Україні - другий голосування за Президента України
Голосування триватиме з 8.00 до 20.00. Чи можна проголосувати в останній момент?

Про це повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук:


21 квітня – це не лише день повторного голосування за Президента України. У нашій країні цього дня також будуть відзначатися одразу кілька релігійних свят.

Тим не менше, відповідно до статті 75 Закону "Про вибори Президента України" голосування на дільницях буде проведено виключно з 8 години ранку і до 20 години вечора.

Тому обов'язково зважте на це при плануванні дня, щоб встигнути проголосувати.

Якщо ви прийдете на дільницю вже перед самим закриттям, частиною 10 статті 76 вищезгаданого Закону визначено, що за 5 хвилин до 20 години голова ДВК оголошує про закінчення голосування. Виборці, які на 20 годину прийшли до дільниці для голосування, мають право проголосувати і для цього один із членів комісії о 20 годині підходить до входу та запрошує всіх виборців, які ще не проголосували, зайти у приміщення та зачиняє двері.

Проте, варто пам'ятати, що в такому разі виборець може перебувати у приміщенні для голосування протягом часу, необхідного лише для отримання бюлетеня і голосування. Це визначено частиною 3 статті 76 Закону. Після закриття дільниці, виборча комісія має певні обов'язки щодо проведення засідання та здійснення підрахунку голосів. Потрібно поважати роботу членів комісії.

Тому прошу відповідально поставитися до процесу волевиявлення та не порушувати встановлений Законом "Про вибори Президента України" порядок!
, - йдеться у повідомленні на офіційний сторінці Тетяни Сліпачук.
Коментарі:



Останні новини


Новини партнерів