Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
22.04.2019, 09:59

Поблизу Рівного може з’явитися нова об’єднана громада

Уже відбулося обговорення подібних планів.
До Рівненської ОДА звернулися представники Великоомелянської та Грушвицької сільських рад Рівненського району. Люди просять внести зміни до перспективного плану. Згідно документу ці дві сільські ради входять до Дядьковицької ОТГ, яка утворилася минулоріч, але без цих територій. Тепер, після численних обговорень, вивчення думок, люди просять утворити одну громаду у форматі двох сільських рад.


фото з rv.gov.ua/sitenew
фото з rv.gov.ua/sitenew


Сільські голови Грушвицької та Великоомелянської сільських рад повідомили, що вже провели громадські слухання у селах, консультації та опитування людей. Пропонували різні варіанти об’єднань - до міста Рівного, до Дядьковицької ОТГ або ж стати самостійними. Переважна більшість висловилася утворити свою власну Великоомелянську громаду.

Після довготривалих обговорень члени робочої групи підтримали таке звернення, і надалі рекомендуватимуть обласній раді схвалити таку ініціативу. Подальше рішення – за обласними депутатами та Кабінетом міністрів, які мають затвердити такі зміни.

Нагадаємо, що згідно перспективного плану формування територій громад області передбачено утворення 66-ти ОТГ. Вже сформовано 35 громад, а це третина від усієї чисельності місцевих рад на початок об’єднання. В об’єднаних громадах проживає чверть населення області. ОТГ покривають третину території Рівненщини.

У 31-ій об’єднаній громаді відбулися перші місцеві вибори.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, що обговорювалися питання об'єднання села Городище з містом Рівне.

Нагадаємо, що рік тому, 4 травня, Президент України Петро Порошенко підписав Закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення (законопроект №6466).

Також Порошенко підписав закон за яким Уряд повинен вжити заходів щодо надання державної підтримки для завершення до 2020 року формування та утворення спроможних територіальних громад по всій території України.
Коментарі: