Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
03.05.2019, 18:37

Вибір спортсменів: кросівки New Balance

Як ви вважаєте, кросівкам місце лише у спортивному залі чи це зовсім не актуальне правило? Сьогодні існує маса причин, які дозволили спортивному взуттю вийти за межі самого лише спорту, та посісти місце на модній полиці. Комфорт і швидкість — ось головні з них, адже саме це обирають мешканці динамічного мегаполіса, а кросівки, в усіх наявних варіаціях, добре справляються з цим завданням. Та не будемо забувати про пряме призначення цього зручного виду взуття – ефективні та безпечні спортивні тренування.
Знайти людину, яка придбала кросівки New Balance і залишився незадоволений досить складно. Що ж змушує спортсменів і любителів активного проведення часу вибирати саме New Balance?

Кросівки бренду зручні, практичні та стильні. Вони не лише здатні забезпечити більш ефективне тренування, але й можуть подбати про комфорт стопи поза спортзалом. Головне — обрати правильну модель. Кросівки діляться на різні види в залежності від того, для чого вони купуються. Так існують бігові, тренувальні та повсякденні моделі.

Бігові. До них відносяться моделі Fresh Foam Zante, Arishi, Fresh Foam Cruz, FuelCell Impulse, Nitrel v1 і New Balance BEACON. Усі вони відрізняються легкістю, хорошими показниками амортизації та м'якою підошвою.
Для тренувань. Розроблені для занять будь-яким спортом в приміщенні та характеризуються гнучкою підошвою і хорошим зчепленням з поверхнею. Це моделі 715, 415 і Nergize.

Повсякденні. Такі моделі підходять для носіння кожного дня, але точно не створені для занять спортом. Мають помірну гнучкість та амортизаційні властивості. До цієї категорії належать моделі New Balance 697, 520, 500, 247, 373, 580, 840, х-90 і легендарні 547.

Який би тип тренувань ви не обрали, до якого виду спорту не виявляли прихильність, в асортименті всесвітньовідомого бренду New Balance точно знайдеться пара, яка буде відповідати не лише вашим технологічнім, але й естетичним потребам. Купити можно тут.

Коментарі: