подати
оголошення21.05.2019, 12:10

На Рівненщині стартувала основна сесія ЗНО-2019

Сьогодні, 21 травня, в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного тестування.
Уже об 11:00 розпочалось перше тестування з математики. Для участі в першому іспиті на Рівненщині зареєструвалося 4574 осіб.

Це випускники середніх шкіл, студенти коледжів та профтехучилищ. Вони складатимуть ЗНО у 18 пунктах області.

Учасникам тестування при собі необхідно обов’язково мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі в ЗНО.

25 секретів успішного абітурієнта: як підкорити систему ЗНО?

Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного з цих документів, його не допустять у пункт ЗНО. Під час проходження тесту з математики учасникам тестування заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем і калькулятором. Також заборонено проносити до пункту тестування засоби зв’язку, технічні пристрої, друковані або рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

До пунктів проведення ЗНО-2019 з математики в областях обслуговування ЛРЦОЯО з'явились близько 97% зареєстрованих учасників. У Рівненській області явка 97,60%.

Випускникам: Все, що потрібно знати про ЗНО-2019

А вже за 2 дні, 23 травня, відбудеться оцінювання з української мови і літератури, і трохи згодом, 4 червня, – з Історії України. Останній іспит – з хімії – 13 червня. Додаткова сесія проходитиме з 26 червня по 12 липня.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів