подати
оголошення


01.06.2019, 16:40

Санкції Росії щодо України: що відбувається зараз?

Фото Факти - ICTV.

Росія знижує поставки палива.
Міністерство економічного розвитку Російської Федерації дозволило поставки російського дизельного палива і скрапленого газу в Україну в червні 2019 року. Але норми знизили на 30-50% від поточного рівня.

Про це enkorr повідомили обізнані джерела з оточення російських нафтових компаній "Роснефть" і "Лукойл".

Погоджений на червень обсяг поставки ДТ - 65 тис. т з яких "Роснефть" - 50 тис. т, "Лукойл" - 14,9 тис. т.

Зріджений газ у червні - 32 тис. т, з яких 20 тис. т "Роснефти" і 12 тис. т - "Лукойлу".

У той же час, за словами постачальників близьких до "Лукойлу", поставки лукойлівського ресурсу - 20 тис. т за ДТ і 10 тис. т по ЗВГ.

"Поставки "Лукойлу" знизили на третину 33% від травневого рівня", - повідомило джерело, близьке до цієї компанії. Відсоток зменшення поставок ресурсу "Роснефти" поки невідомий, але це може бути 50-75% від показників у травняі

Ще однією важливою зміною стало те, що відтепер обсяги поставок російських ДТ і ЗВГ в Україні узгоджуватимуть з міністерством РФ щомісяця. Раніше ж Федеральна служба з митного та експортного контролю затверджувала граничні обсяги експорту на рік.

За повідомленням Економічної правди,epravda.com.ua.

Уряд РФ займався підготовкою санкцій з 2018 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким дозволяється мешканцям районів Донецька та Луганська, які окупували терористи, в спрощеному порядку отримувати громадянство Росії. Повідомлення про це уже з’явилося на сайті Кремля.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів