подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
13.06.2019, 17:20

Щоб не загорілись тисячі тонн сміття: Рятувальники слідкують за звалищем

Рівненські рятувальники ДСНС за допомогою квадрокоптера моніторять пожежну ситуацію на території полігону твердих побутових відходів, що знаходиться неподалік обласного центру.
Це робиться з метою оперативного виявлення тління чи загорання з подальшою швидкою ліквідацією пожежі і недопущення поширення вогню на більшу площу.

Загалом площа полігону більше 20 гектарів, щороку на ньому захоронюється десятки тисяч тон сміття, а за 60 років існування так там вже захоронено сотні тисяч тонн сміття.



Зважаючи на суху спекотну погода рятувальники звертаються до громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.
Коментарі: