подати
оголошення27.06.2019, 12:40

У Рівному знову перейменують вулицю?

До свята.
У вересні 2019 року виповнюється 30 років з часу створення Народного Руху України за перебудову

Організація зробила великий внесок у національне відродження та здобуття Україною незалежності. Тож ювілей відзначатимуть на державному рівні. Відповідну постанова прийняла ВРУ 18 грудня 2018 року N 2654-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році».

ФОТО: berestechko.org
ФОТО: berestechko.org


З цієї нагоди, у Рівному обговорили обласний план заходів до 30-річчя створення НРУ за участю заступниці голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко і першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка.

Які вулиці Рівного є рекордсменами з перейменування

Зокрема, розглянуть можливість перейменування вулиць Рівного та Гощі на честь Народного Руху України за перебудову. У Народному домі, що в Рівному, пропонують створити музей-кімнату, а по вулиці Олекси Новака на честь активіста – встановити барельєф.

Крім того, у вересні будуть організовані виставки документів, світлин і архівних матеріалів, а у навчальних закладах області лекції, бесіди, уроки присвячені 30-ій річниці створення НРУ.Під час засідання члени оргкомітету погодили кандидатури, яких мають намір нагородити державними та обласними нагородами та відзнаками.

Також сьогодні за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави, утвердження ідеї єдності і держави та суспільства Почесну грамоту ОДА отримали Сергій Кричильський, Іван Демянюк, Микола Вельгус. - повідомляє прес служба ОДА.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів