подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
02.07.2019, 10:40

На Рівненщині буде суд через самогонку

Фото з Інтернету

Діяли підпільно.
На Рівненщині прокуратура припинила роботу підпільного цеху з виготовлення підакцизних товарів.

Справу порушили проти 50-річного киянина за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів).

У ході досудового розслідування слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області встановлено, що чоловік організував незаконну діяльність з виготовлення алкогольної продукції шляхом відкриття підпільного цеху, попередньо придбавши на території Рівненської області необхідну сировину та відповідне обладнання.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили понад 3 тони спирту та близько 3 тон спиртосуміші, а також обладнання для незаконного виготовлення підакцизних товарів (шланги, електричні насоси, системи розливу, фільтри для очистки води тощо).ї

За результатами проведення досудоого розслідування обвинувальний акт відносно особи у кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково: відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
Коментарі: