Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.07.2019, 18:00

У фільмі, який знімає рівнянка, буде таємничий художник (+ФОТО)

фото з facebook.com/viddana.movie/

Увиявнився ще один герой фільму Віддана.
У фільмі «Віддана» неймовірні не тільки жіночі образи. Герої - чоловіки матимуть теж яскраві, сильні та багатогранні образи. Приміром, Петро Сколик у виконанні актора Романа Луцького.

фото з facebook.com/viddana.movie/
фото з facebook.com/viddana.movie/


«Петро — художник, він живе у світі образів та обрисів, у фактурах, вигинах і заламуваннях світла. Він милується грудками сирої землі, битим склом, калюжею розлитої нафти. А найдужче — мерцями, для яких робить пам’ятники», – розповідає Стефа у книзі «Фелікс Австрія», - йдеться у повідомленні на сторінці Віддана у мережі Фейсбук.

фото з facebook.com/viddana.movie/
фото з facebook.com/viddana.movie/


фото з facebook.com/viddana.movie/
фото з facebook.com/viddana.movie/Роман Луцький
народився 20 березня 1986 року в селі Боднарів Калуського району Івано-Франківської області. Після закінчення школи вступив на театральне відділення інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (2008, курс заслуженого діяча мистецтв України, професора Анатолія Грицана і народного артиста України Ростислава Держипільського). З 2008 року — актор Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. З 2013 року також грає ролі в кіно (Вікіпедія, uk.wikipedia.org).

Інтригуючу роль у фільмі Віддана зіграла зірка балету Катерина Кухар. Над втіленням образу працювала художниця з костюмів Леся Патока. Їй знадобилося багато часу, зусиль та натхнення: 10 метрів шовку, металізована нитка, 2 тижні вишивання, привезені з Бангкока прикраси, спеціально розроблений макет дракону.

Нагадаємо, нещодавно завершилися зйомки фільму Віддана.Режисер стрічки - рівнянка Христина Сиволап.

Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Стрічка “Давай не сьогодні” також отримала другу премію на РМКФ МІСТО МРІЇ.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу "Тато Ден".
Коментарі: