подати
оголошення08.07.2019, 08:00

Геморой у Рівному вже давно лікують без операції!

Уявіть, наскільки б простіше і легше нам жилося, якби на проблеми зі здоров'ям ми реагували оперативно, приділяючи йому (здоров'ю) належну увагу саме тоді, коли все ще можна вирішити «малою кров'ю». Наше тіло влаштовано дуже мудро.
Воно здатне на «другий» і на «третій» подих, здатне в потрібний момент мобілізувати сили і боротися до перемоги. Але головне - воно з нами спілкується. Болем воно «говорить» нам про те, що йому потрібна допомога. Відомо, що таке поширене захворювання, як геморой не з'явиться за один день. Перш ніж цей діагноз оселитися у вашій медичній картці, тіло буде неодноразово сигналізувати, причому досить переконливо. Вчасно звернувшись до лікаря-проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» ви захистите себе від ускладнень і сумних наслідків.Якщо в організмі сталася поломка - її потрібно усунути. Не після свят або здачі квартального звіту в податкову, а сьогодні, щоб якомога швидше повернути форму і насолоджуватися життям. А якщо мова йде про геморой - відкладати на потім зовсім безпечне рішення. У відділенні проктології мц «Оксфорд Медікал» все, що діагностують на ранніх стадіях - лікується, причому досить просто і швидко.

Є п'ять основних симптомів, що супроводжують цю неприємну хворобу:

1. Кровотечі з анального каналу;

2. Болі;

3. Випадіння гемороїдальних вузлів;

4. Виділення з анального каналу;

5. Анальний свербіж.

Якщо ви виявили у себе всі або деякі з цих симптомів, знайте, що, на жаль, самостійно вирішити цю проблему вам не вдасться. Геморой сам по собі не проходить.

При появі описаних симптомів якомога швидше зверніться до лікаря проктолога МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» для уточнення діагнозу та якнайшвидшого повернення до нормального здорового життя. Відкладаючи візит до лікаря, ви обманюєте самі себе. Лікування в кінцевому результаті все одно доведеться проходити, тільки от навіщо чекати до ускладнень та терпіти фізичні та душевні страждання?Якщо ви все ще роздумуєте, боячись почути «страшний» діагноз, або з жахом перебираючи в думках всі «принади» болючої операції і складної післяопераційної реабілітації, поспішаємо вас заспокоїти: «Оксфорд Медікал Рівне» спеціалізується виключно на малотравматичних методах лікування геморою. Лікування анальних тріщин в проктології центру також проводитися максимально безболісно і результативно. Тому, для оточуючих ваша відсутність залишиться непомітною, адже ми підберемо для візиту максимально зручний час, а полегшення ви відчуєте з першого ж дня лікування.

Отож, не зволікайте з візитом! Телефонуйте (067)840-40-50 або (0362)40 40 50 та запишіться на огляд до лікаря проктолога!

Бажаємо вам Здоров’я!
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів