подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
17.07.2019, 13:20

Спробувати Рівне на смак: Відомий шоколатьє виготовить фірмову цукерку

Кращий шеф-шоколатьє 2019 Руслан Громаковський, проведе майстер клас у Рівному.
У Рівне приїде цьогорічний чемпіон України з кондитерського мистецтва Руслан Громаковський, щоб навчати місцевих кондитерів шоколадній справі. Майстер клас відбудеться 20 липня, у суботу.

Захід проходитиме за сприяння фонду ІСАР-єднання, групи компаній «РЕНОМЕ», ТМ «Любисток», ТМ «Щедрик», у рамках Території креативних індустрій ГО Платформа взаємодій «Простір».

Місце проведення: ДНЗ "Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі", м. Рівне, вул. Данила Галицького, 13

Програма:
-шоколадний портсигар з сигарами та начинкою з віскі-toffee трюфель
-сендвічі з солоною карамеллю та кунжутом-цукерку з «бурштином», яку розроблять спеціально для Рівного, а невдовзі її можна буде скуштувати у закладах міста.

Учасники майстер класу навчаться правильно працювати з шоколадом, познайомляться з унікальними техніками роботи з ним, дізнаються що таке глазурування цукерок, як зробити шоколадний пластилін та ще багато іншого.

Аби стати учасником майстер класу слід зареєструватися за посиланням. Більше інформації про Територію креативних індустрій та події шукайте на сайті terytoriya.prostir.rivne.ua.
Коментарі: