Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
27.07.2019, 18:00

Уряд встановив механізм грошової компенсації за зруйноване житло

Рішення уже прийняте.
Відтепер власники житлових будинків (квартир), які були зруйновані внаслідок збройної агресії РФ на сході України, зможуть отримати від держави грошову компенсацію.

Сума виплати компенсації постраждалим визначатиметься за показниками вартості спорудження житла у відповідних областях України, при цьому граничний її розмір становитиме 300 тис. гривень.

Відповідно до схваленого механізму органи місцевого самоврядування (військово-цивільні адміністрації) проводитимуть обстеження житла, зруйнованого внаслідок збройної агресії РФ, і видаватимуть відповідні акти постраждалим особам. Для прикладу, за інформацією Луганської обласної військово-цивільної адміністрації станом на 1 червня в Луганській області налічується 393 зруйновані будинки приватної форми власності.

Для отримання компенсації постраждалі мають подати відповідні заяви та документи до спеціально створених Комісій при обласних державних адміністраціях (обласних військово-цивільних адміністраціях), які будуть приймати рішення про надання грошової компенсації. Форми необхідних документів і порядок розгляду заяв мають бути розроблені МТОТ.

Кошти для забезпечення грошової компенсації за зруйноване житло будуть передбачені в державному бюджеті України.


Про це повідомляє Урядовий портал.

Нагадаємо, що в Україні зникнуть "срібні" копійки. На сайті Міністерства юстиції України запрацював калькулятор, за допомогою якого можна вирахувати платіжку, яка прийде за тепло в опалювальному сезоні.
Коментарі: