подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
06.08.2019, 12:50

Вітаємо з ювілеєм директора Рівненського міського Палацу дітей та молоді Ірину Первушевську

Від імені усієї редакції "ОГО" щиро вітаємо Ірину Олександрівну з її святом. Многая літа!
Головний редактор Видавничого дому "ОГО", секретар Національної спілки журналістів України, керівник Школи універсального журналіста Віталій ГОЛУБЄВ поділився приємними спогадами та висловив слова вдячності Ірині Первушевській з нагоди її уродин:

"У місті Рівному, де я живу і працюю, є Палац дітей та молоді, м.Рівне - провідний позашкільний заклад України. Не злічити успішних людей, які вийшли з його стін. А очолює Палац Ірина Первушевська - унікальна людина, яка вкладає всю себе в справу свого життя. Сьогодні в Ірини Олександрівни - дуже вагомий і поважний ювілей.

Ірина Первушевська очолила ПДМ у рік, коли я народився. Коли мені виповнилось 11, я прийшов до Палацу в літературне об'єднання "Поетарх". Там написав не лише перші вірші, а й першу статтю. Там обрав майбутню професію - журналістику. Отримав перший досвід і мотивацію для життєвих перемог. І завжди буду за це вдячний Ірині Олександрівні та ще одній ювілярці-2019, її ровесниці Тетяні Іванівні Горбуковій.

...Минали роки. А над Палацом так само, десятиліття за десятиліттям, сходить сонце педагогічного таланту Ірини Олександрівни. З часом я організував Всеукраїнський конкурс "Я - журналіст!", першою переможницею якого рівно 10 років тому стала саме випускниця Палацу - Анна Свентах (Ann Sventakh). Завжди з радістю виступаю в Палаці на запрошення Ірини Олександрівни. У бібліотеці ПДМу щоразу з'являються мої нові книжки. А нині думаю, що вже скоро й донечки Олександра, Віталіна та Іванка знайдуть собі заняття до душі в стінах закладу, зігрітого чотирма десятиліттями турботи Ірини Первушевської.

З ювілеєм Вас, дорога Ірино Олександрівно! Низький Вам уклін! Нехай Господь оберігає Вас та Вашу родину і дарує Вам многії і благії літа всім нам на радість!"
Коментарі:Бесплатка