Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
14.08.2019, 10:31

Для Рівненщини свято "меду" - особливе

Сьогодні православні християни святкують Перший Спас, або Медовий. У храмах освячують мед нового врожаю.
Область славиться своїми традиціями бджолярства. У нас зареєстровано близько 500 господарств, що займаються цією справою.

Також в області працює гощанське підприємство «Країна меду», що займається заготівлею та переробкою меду натурального, а також його експортом до ЄС 🇪🇺, США🇺🇸 та Ізраїлю. Торік на світові ринки воно постачило продукції на суму понад 5 мільйонів. З таким результатом ТОВ «Країна меду» входить в десятку найбільших експортерів меду в Україні.

Бджільництво цікаве для Рівненщини й з точки зору туризму. Адже в області реалізується проект «Медове коло». Це екологічний туристичний 250-км маршрут визначними місцями п’яти районів Рівненщини- Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький та Гощанський. Родзинкою маршруту буде бортництво як давній вид бджільництва, котрий зберігся на Рівненщині.

А вже цієї неділі, 18 серпня, на "Медові гостини" запрошує Млинівщина. На мистецькому святі, що поправу можна назвати візитівкою селища, гостей чекатимуть смачні частування цікаві виставки народних умільців та медоварів.
Коментарі: