подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
18.08.2019, 12:00

Рівненським чоловікам возять луцьких дівчат, - ЗМІ

У сусідніх містах і на багатих селах "приватний танець" коштує мінімум 100 доларів.
Ілюстративне фото

Про це пише Інформаційне агентство ВолиньPost.

За інформацією інсайдерки Аліни К., у Луцьку є молода жінка, "під якою" зараз працюють три–чотири дівчини. Вона – відома в місті людина, власниця студії танців.

"Щоб не було проблем, вона зазвичай відсилає дівчат на Рівне, на Львів, на Київ або на багаті села. Наприклад, у Милушах є багато людей, які забезпечені і можуть собі дозволити відпочити різнобічно з дівчиною. Ця так би мовити сутенерка несе відповідальність за те, щоб все було нормально, щоб не було проблем. Вони домовляються, дівчина не бачить людини, просто їде туди і все. Потім вона зразу їде до тої сутенерки і віддає частину грошей. У неї заможні батьки, вона має свою студію танців. Вона має змогу відпочивати і знайомитися з людьми, які потім стають клієнтами.

Їхні клієнти – чоловіки, які мають гроші. Дівчата виїжджають до них на годину, на дві. Інколи виїжджають в Рівне чи у Львів. Вони з ними їдять, відпочивають, танцюють для них. Це свого роду ескорт, це елітна проституція, яка не має нічого спільного з тим, що на Рівненській. Ці дівчата дійсно гарно виглядають, у них немає проблем зі здоров’ям, вони гарно себе поводять, а головне – нічого не розголошують», – розповіла дівчина. - За години дві такі дівчата мають 200 доларів, мінімум – 100, а якщо залишаються на ніч, то до 500", – йдеться у матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вербували на роботу за кордоном, а на ділі - сексуальне рабство
Сексуальне рабство: Німець завербував рівнянку і хотів вивезти за кордон
Коментарі: