подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
23.08.2019, 11:00

Рівне: Державний прапор підняли(+ФОТО)

15-й рік поспіль 23 серпня в Україні відзначають одне з головних державних свят – День Державного Прапора. Й у Рівному, сьогодні рано вранці замайорів синьо-жовтий стяг.
Уже традиційно ранок 23 серпня на головному майдані Рівного розпочався з підняття національного прапора – символу свободи, боротьби та перемоги.

Серед учасників урочистої церемонії представники влади, військові, громадські діячі, пластуни та мешканці обласного центру.Почесне право підняти національний стяг надали нашим захисникам – військовослужбовцям ОК «Захід».«Державний прапор України є символом, який єднає українців в усьому світі. Це символ нашої боротьби за незалежність, яка тривала багато сотень років. З цим прапором ішли січові стрільці, молоді студенти Крут, з ним воювали вояки УПА, ним накривали наших полеглих Героїв Небесної Сотні. Сьогодні цей прапор є в кожному бліндажі у воїнів, які воюють на сході України», - звернувся до присутніх в.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Про любов до України та вшанування її символів розповіла представниця американської діаспори. Марта Кандюк-Кузьмович із групою скаутів – учасників ювілейної зустрічі «Джемборі 2019» - поділилася спогадами:

«Ще до того часу, як Україна стала незалежною, ми знали, що є така держава і вона врешті-решт стане вільною. Деякі з наших батьків не дожили до цього моменту, коли у Верховну Раду внесли український прапор. Тож нашим головним завданням є продовження прагнення наших батьків. Ми плекаємо це бажання у скаутській організації «Пласт». Ми виховуємо у дітях та молоді почуття любові до Бога та України, а також шанування її символів».

З вітальним словом до присутніх звернулися учасники Установчих зборів «Народного Руху України за перебудову» Мирослава Косарєва та народний депутат України ІІ скликання Роман Омельчук. Вони прийшли на свято з прапорами, які 30 років тому таємно провезли та вперше на теренах нашої області розгорнули у Берестечку. Саме такий прапор сьогодні урочисто було передано молодим рухівцям.

Нагадаємо, у вересні цього року відзначається 30-річчя з часу створення «Народного Руху України за перебудову» - організації, яка зробила великий внесок у національне відродження та здобуття Україною незалежності.

За матеріалами Рівненської ОДА. Фото: Рівненська міська рада.
Коментарі: