подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
23.08.2019, 13:00

На сході України воюють сестри-близнючки із чоловіками-близнюками

Зовсім скоро дивовижні сім’ї святкуватимуть десяту річницю весілля.
Десять років тому сестри-близнята Люба та Надя СЛИВ'ЯК вийшли заміж за хлопців-близнюків Володимира та Ярослава СІМЧУКІВ і створили міцні сім’ї. А з початком війни на сході всі четверо зголосилися працювати на благо та мир України.

Дивовижну історію родини Сімчуків розповів у Фейсбук прес-секретар тернопільської 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій КУЛЬПА.

Чоловіки, учасники АТО, проходять службу у складі батальйону "Тернопіль", а Надя та Люда виконують обов’язки медика в зоні проведення ООС. А зовсім скоро дивовижні сім’ї святкуватимуть десяту річницю весілля, того дня, коли дві пари стали на рушничок щастя. Однак їхнє щастя обпалене війною...Закінчивши школу, сестри вступили до медичного коледжу, а після його закінчення працювали у районній поліклініці. Новий колектив, улюблена справа, здавалося б, усе йшло добре...

Коли почалася війна на сході, сестри пішли до військкомату,  щоб підписати контракти з новоствореною військовою частиною у Тернополі. Надя і Люба були одні з перших контрактників, які прийшли в медпункт, решта фахівців на той час були кадрові військові або мобілізовані.

“Коли в Києві повстав Майдан, хлопцям туди поїхати не вдалося – обидва працювали на той час в УБОЗ, тож службові обов’язки тримали в Тернополі. А в зону АТО, у складі зведеного загону правоохоронців Тернопільщини, вони вперше поїхали наприкінці 2014-го, і одним із перших випробувань стала охорона блокпосту біля селища Щастя на Луганщині під жорстоким артобстрілом.Тим часом їхні дружини вже носили під серцем своїх других дітей, відтак це чудовим чином пов’язалося з допомогою всім українським воїнам, пише ”Україна Молода”.

...На запитання, чи розрізняють їх на службі, близнючки засміялися обидві, вочевидь, пригоди не раз траплялися у їх житті. Розмову з Любою та Надею підтримала їхня подруга Світлана – медик батальйону охорони:

– Пригадую, приїхала на ротацію одна із сестер, я ж кинулася її обіймати, дуже рада зустрічі, а Люба не зрозуміла, хто я така, і провела мене холодним поглядом. Тим часом Надя була у Тернополі, а коли Світлана їй подзвонила, то все стало зрозуміло, вони сміялися дуже довго. Я не знала, що вони так подібні, – додає подруга. – Коли бачу їх разом, тоді розрізняю, а окремо – ні. За характером вони також різні, Люба спокійна, Надя – живчик, який навколо своєї осі 125 разів пробіжить.Сестри зізнаються, що між ними є відмінності, мінімальні, але є. Надя старша за Любу на 30 хвилин, а Люба вища за Надю на один сантиметр. Не люблять сестри купувати однакового одягу, хоча босоніжки у гардеробі один в один.
У близнят міцні сім’ї, кохані чоловіки, теж близнята, проходять службу у складі батальйону "Тернопіль", учасники АТО. Виховують чудових діток, у Наді два синочки, а в Люби син і донька.Час служби нерідко розділяє сестер. Надя виконувала завдання медика в зоні проведення Операції об’єднаних сил, а тепер її приїхала міняти Люба. Така собі родинна ротація: одна мама служить в Тернополі, інша – на сході. Складається й так, коли сестри одночасно в різних місцях заступають на чергування, тоді ініціативу беруть тати-близнюки.То вже долею так було написано, що четвірка близнят поєдналися у дві щасливі сім’ї з одним прізвищем – Сімчук. У Наді та Люби – це вже другий контракт, хоча ще два роки служби попереду. Мріють зустрітися за родинним столом, адже 29 серпня виповнюється 10 років, коли об’єдналися у єдину родину половинки, схожі не лише зовні, а й за вдачею і любов’ю до своєї Батьківщини.

А коли закінчиться війна, планують збудувати один великий будинок, щоб ніколи не розлучатися.


Фото з Фейсбук, зі сторінки Юрій Кульпа
Коментарі: