Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
29.08.2019, 22:49

Уродженка Рівного стала міністром фінансів

Міністром фінансів Рада призначила Оксану Маркарову, яка й обіймала цю посаду донині.
Нагадаємо, сьогодні, 29 серпня Рада затвердила новий склад уряду.

ДОСЬЄ:

ОКСАНА МАРКАРОВАНародилась 28 жовтня 1976 року у м. Рівне.

Освіта:

Отримала ступінь магістра з екології у Києво-Могилянській академії та ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі в Університеті Індіани (Блумінгтон/США).

Кар’єра:

1998 – 1999 рр.- радник з питань економічної політики в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (тепер в управлінні Horizon Capital).

2000 рік - практика у Світовому банку в Сполучених Штатах Америки, працювала в групі банків та фінансових ринків регіону Європи та Центральної Азії.

2001 – 2003 рр.- менеджер з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund.

2003 – 2010 рр.- Голова Правління (Президент) компанії ЗАТ ІК «ІТТ-Інвест».

2010 – 2015 рр.- Голова Правління (Президент) ПАТ Інвестиційна компанія «ІТТ-Інвест».

2015 – 2016 рр.- заступник Міністра фінансів України – керівник апарату. Відповідала за реформування системи управління державними фінансами і була співавторкою успішної програми макроекономічної стабілізації в Україні.

2016 р. – дотепер - Урядовий уповноважений з питань інвестицій. Організувала роботу Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest та низку ініціатив із підтримки поточних інвесторів та залучення нових інвестицій в Україну.

29.04.2016 р.- Перший заступник Міністра фінансів України.

08.06.2018 р. - призначена в.о. Міністра фінансів України.

22.11.2018 р.- призначена Міністром фінансів України.

За ініціативи Оксани Маркарової у Міністерстві створено найбільший портал відкритих даних у секторі публічних фінансів Edata .

Оксана Маркарова є членом спостережних рад Ощадбанку, Ексімбанку, Укргазбанку та ПриватБанку.

Також Оксана Маркарова є членом Дорадчої Ради Національного університету Києво-Могилянська Академія, входить в Коло Друзів Українського католицького університету та є членом Міжнародної організації молодих президентів (YPO). Має професійну ліцензію з торгівлі цінними паперами, управління активами.

Заміжня. Має чотирьох дітей.

За матеріалами www.kmu.gov.ua.