Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
30.08.2019, 11:33

Обмін утримуваних відкладається, - Радіо Свобода

Фото з Укріфнорм, ukrinform.ua.

Українців уже чекали сьогодні, 30 серпня.
Журналісти чекали повернення українців в аеропортах.

Офіс Президента України повідомив, що відомості про завершення обміну не відповідає дійсності:"Процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності. Вже не вперше ми бачимо інформаційний хаос, спричинений посиланням на непідтверджену інформацію та численні «джерела». Ми закликаємо розуміти наслідки дезінформації: це гра з емоціями суспільства. Коли взаємне звільнення утримуваних осіб завершиться, Офіс Президента повідомить про це на офіційних каналах", - йдеться у повідомленні на сторінці Фейсбук.

Як повідомляє Радіо Cвобода, обмін утримуваними особами між Україною та Росією відкладається до наступного тижня. Про це Радіо Свобода повідомили в правоохоронних органах.

Українська і російська влада обговорювала формулу обміну 33 на 33 (головний редактор "РІА Новини" Кирил Вишинський у це число не входить). Обговорення сценарію обміну за цією формулою підтвердили ще одні джерела, які ознайомлені з деталями переговорного процесу з обох сторін.

Припускають, що мають повернутися, між іншим, Олег Сенцов та полонені моряки.
Коментарі: