подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
04.10.2019, 10:00

Скільки "нещасть" прихистили рівненські патрульні(+ФОТО)

Сьогодні, 4 жовтня відзначають Всесвітній день захисту тварин. Рівненські патрульні поділилися милими фото улюбленців, яких прихистили за роки служби.
Тваринки потрапляли в управління поліції за різних умов, але далі їх чекала тільки турбота й піклування.

«Ні, тільки не це!» - каже начальник патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук, коли патрульні несуть чергове «нещастя» до УПП.
Ми вигодовували сов, відвозили до зоопарку голубів, переводили через дорогу їжаків, лікували та перетримували після ДТП собак, забирали зі сміттєвих баків кошенят собі додому. Ми, патрульні поліцейські та не атестовані працівники, такі різні за характером і вподобаннями, але нас з'єднує одна риса – небайдужість. «Ну ок, хай буде!». В нас жила Тора і Пуля, Опасний і Дастер, незчисленна кількість безіменних котів, яких годують усі від канцелярії до ТОРу.Сьогодні відзначається Всесвітній день захисту тварин. Тварини не лише наші друзі, а і наші мовчазні вчителі. Вони вчать нас доброті, щирості, чуйності, радіти простим речам та безкорисливо любити. Вони вчать нас бути людьми! Вони потребують нашої підтримки, захисту та уваги. Тож, давайте не забувати про те, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи братам нашим меншим, даруючи їм тепло і любов, ми допомагаємо собі, - таку історію опублікували патрульні на своїй сторінці у Фейсбук.Коментарі:Бесплатка