Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.10.2019, 16:59

Росіяни і далі намагаються вербувати громадян України

Фото Факти - ICTV.

Проте цьому протистоїть Служба безпеки України.
Контррозвідники СБУ продовжують викривати спроби вербування українців спецслужбами РФ для здійснення розвідувально-підривної діяльності на шкоду державній безпеці України. Оперативники встановили, що у травні 2019 року під час перетину державного кордону на КПП «Новоазовськ» мешканця Хмельниччини затримали представники Прикордонної служби ФСБ РФ.

Погрожуючи кримінальним переслідуванням за надумані
правопорушення, представники іноземної спецслужби змусили чоловіка погодитися на конфіденційне співробітництво. Чоловік під тиском підписав згоду на співпрацю з органами ФСБ РФ, отримав псевдонім та інструкції. Зв'язок з куратором мав підтримувати через телефонний додаток. Йому наказали збирати персональну та службову інформацію про співробітників Управління СБУ у Хмельницькій області та про місця дислокації військових об’єктів у регіоні.

Проте, повернувшись додому, він проігнорував завдання, звернувся до СБУ і детально розповів про всі обставини свого вербування й отримані доручення.

За повідомленням з Служби безпеки України

Нагадаємо, що український хакер "вполював" кілька тисяч комп'ютерів з різних країн світу. В Україні хочуть добувати бурштин законно
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net