Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
16.10.2019, 12:08

Рівне: Де купити оригінальний подарунок?

Оригінальний подарунок? Неординарне привітання? Сувенір, який залишиться назавжди в пам’яті? – що може бути приємнішим та кращим? Зробіть враження незабутнім та теплим.
Бурштин – яскравий приклад для подарунку чи маленької забаганки для себе. Картини, статуетки, ікони, сувеніри, намисто, різноманітний вибір для кожного. «Золотий камінь», а саме так ще називають бурштин, завжди був показником багатства та розкоші. Його кольорова палітра нараховує понад 300 відтінків і змінюється від безбарвного, як лід, до чорного. Зелені та блакитні, рідше зустрічаються рожеві, червоні та коричневі. Як виняток чорний бурштин, в основному переважає янтар золотисто – жовтого кольору різних відтінків. Бурштин не тільки красивий камінь, він ще захисник та охоронець від хвороб і невдач.

«Alatyr Amber» - майстерня сонячного живого каменю. Казковий світ, у якому золотий камінь оживає та гармонійно взаємодіє з майстрами. Вироби котрі мають душу, характер та свою унікальну історію не залишать байдужими кожного з нас. У руках наших майстрів бурштин перетворюється на
ексклюзивний та індивідуальний виріб ручної. А що створено власноруч – то безцінно.

Ми пропонуємо для вас:

- Ікони
- Сувеніри
- Намисто
- Натюрморти
- Панно
- Пейзажі
- Іменні ікони
- Ангелики

У нашому колективі працюють як досвідченні бурштинові майстри, що мають більше 10 років досвіду, так і молодь, що запалює своїм ентузіазмом та вносить останні новинки. Особливий підхід до Вашого замовлення, високий рівень якості, новаторство, реалізація найяскравіших та нестандартних задумів.

Цінова політика доступна кожному, один з найголовніших аспектів нашої майстерні. Ми перевершимо усі Ваші очікування, а результатом Вашого замовлення буде справжній шедевр. Рух вперед, як гасло нашої майстерні. Неможливе стає можливим. Не зупиняючись на досягнутому, наші майстри мають нові цікаві ідеї та оригінальні вироби. Вишуканий стиль, класика, шарм та ексклюзивність, найвища якість та приваблива ціна все це у Нас. Ми цінуємо кожного та творимо найкраще. Ми любимо свою роботу, а кожен клієнт це наша гордість та маленький шанс стати ще кращими. Творимо найяскравіше разом!

Наша адреса: м.Рівне, вул.Млинівська, 28, тел. 0(362) 400-188, 097-74-55-833
Коментарі: