подати
оголошення




консультація гінеколога в м. Рівне
17.10.2019, 14:40

Рівняни увійшли до збірної "Ігор Нескорених"

Новий склад національної команди було оприлюднено 17 жовтня під час підсумкової прес-конференції відбіркової комісії в Києві.
Запис прес-конференції можна переглянути за посиланням. Учасниками оновленої збірної стали 20 українських ветеранів та військовослужбовців. В травні 2020 року вони представлятимуть Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

Цього року українську команду обирала спеціально створена комісія під головуванням Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, до складу якої увійшли представники Мінвету, ветеранських організацій, добровольчих формувань та громадянського суспільства.

Відбір відбувався відповідно до нових критеріїв, переданих Україні міжнародної Фундацією Ігор Нескорених, за підсумками кількох етапів відбору (спортивні тестування, Національні Ігри Нескорених), анкетування, розгляду поданих учасником документів, а також особистих інтерв’ю з психологом.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ІГРАХ НЕСКОРЕНИХ 2020



Афанасьєв Дмитро — м. Львів, Національна гвардія України
Бадарак Андрій — м. Клевань (Рівненська область), Збройні Сили України (ветеран)
Безкаравайний Ігор — м. Київ, Збройні Сили України (ветеран)
Бобчинець Олексій — м. Одеса, Збройні Сили України
Галушка Ігор — м. Львів, Національна гвардія України (ветеран)
Герецун Іван — с. Іспас (Чернівецька область), Збройні Сили України (ветеран)
Єрмохін Максим — м. Старокостянтинів (Хмельницька область), Збройні Сили України
Калитюк Сергій — м. Львів, Збройні Сили України (ветеран)
Ковальський Павло — м. Луцьк (Волинська область), Збройні Сили України (ветеран)
Легкодух Віктор – м. Львів, Збройні сили України (ветеран)
Лепеха Іван — м. Рівне, Збройні Сили України (ветеран)

Лукашук Артем — м. Черкаси, Збройні Сили України (ветеран)
Мусяк Володимир — м. Теплодар (Одеська область), Українська добровольча армія (ветеран)
Наумов Сергій — м. Харків, Національна гвардія України (ветеран)
Паєвська Юлія — м. Київ, Збройні Сили України
Прядка Сергій — м. Черкаси, Збройні Сили України (ветеран)
Росул Рустам — м. Мукачево (Закарпатська область), Державна прикордонна служба України (ветеран)
Рудий Іван — м. Київ, Збройні Сили України (ветеран)
Сітдіков Родіон — м. Київ, Національна гвардія України (ветеран)
Стуженко Василь — м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область), Збройні Сили України (ветеран)

Вітаємо команду з обранням та бажаємо успішного старту підготовки.
Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів