Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.10.2019, 12:39

З'явилася унікальна можливість підтримати креативний конкурс для дітей

Фото Аліни Ромашко

Конкурс існує уже не один рік. І його може підтримати кожен.
"Я - журналіст!" - творчий конкурс для старшокласників, які цікавляться журналістикою, які можуть спробувати себе у написанні журналістських матеріалів. І отримати за це приз.

При чому, що участь у конкурсі - абсолютно безкоштовна.

Кожен може допомогти заохотити молодь займатися творчістю:

Фото Аліни Ромашко
Фото Аліни Ромашко


"5745 гривень. Стільки вже зібрала наша команда на платформі Спільнокошт - колективне фінансування проектів для проведення ювілейного Х Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст!" за перший місяць. Потрібно ще 49 тисяч. На збір коштів маємо ще два місяці. Просимо вашої підтримки. Перейшовши за посиланням, ви можете підтримати конкурс на будь-яку суму, від 1 гривні.


Фото Аліни Ромашко
Фото Аліни Ромашко


Нагадаю, ми просимо підтримки на Спільнокошті, щоб гідно нагородити не лише дітей-переможців, а й їхніх вчителів. А також оплатити дорогу на нагородження до Києва і назад всім переможцям. Передусім - дітям з Донбасу. А кожен третій учасник конкурсу - саме з Донецької і Луганської областей. Для багатьох із них саме нагородження переможців конкурсу "Я - журналіст!" стає першою в житті нагодою відвідати столицю України.


Фото Аліни Ромашко
Фото Аліни Ромашко


Друзі, перейшовши за посиланням, ви можете підтримати проведення конкурсу одним кліком - переказавши зі своєї картки будь-яку суму, навіть 1 (одну) гривню. Це займе хвилину-дві. Хтось дасть гривню, хтось - 10, хтось - 100. Так і назбираємо потрібну суму. Якщо не назбираємо - Спільнокошт просто поверне пожертви тим, хто їх зробив (неанонімно).

Фото Аліни Ромашко
Фото Аліни Ромашко


Поки що наші меценати - переважно самі вчителі й батьки наших минулорічних переможців. Жодного політика, жодного депутата. Певно, багатьом із них легше розмірковувати про формулу Штанмаєра, натомість важче дати бодай гривню на те, щоб старшокласники з Донбаса зайвий раз відчули: їхня праця над собою потрібна Україні.

Хоча я вірю, що є різні політики і різні депутати. Певно, до інших ми поки що просто не достукались. Можливо, саме зараз хтось із них прочитає ці рядки. І не пошкодує гривню, 10 чи 100 для підтримки обдарованих юних громадян України.

Як на мене, найкраща формула, формула єдності України - це минулорічний результат нашого конкурсу: переможниця Таня Удодова із Лисичанська написала роботу про журналіста з Тернополя, який загинув на Донбасі, захищаючи Україну від проросійських сепаратистів. Ось таких дітей ми і прагнемо нагородити якнайкраще. Щоб не тільки моя сім'я і колеги та друзі з Острозької академії складали їм торби з подарунками, купленими переважно за власний кошт...

Якщо ми не зберемо потрібну суму (54 060 грн), нагородження переможців все одно буде, і буде воно в Києві, і буде найкращим за всі роки проведення конкурсу. Я все одно в останню хвилину збігаю в магазин "Рошен" поряд із місцем нагородження дітей і куплю їм багато коробок із цукерками. Щоб дорога в потязі до Краматорська чи Лисичанська була веселішою) Але ж разом ми зможемо більше!!!

Фото Аліни Ромашко
Фото Аліни Ромашко


Будь ласка, витратьте кілька хвилин вашого часу і кілька гривень на підтримку конкурсу "Я - журналіст!" - і Бог віддячить Вам за вашу доброту! Повірте, я в цьому переконувався не раз. І хочу, щоб переконався кожен, хто нас підтримає на Спільнокошті", - говорить засновник і керівник конкурсу – Віталій Голубєв, секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, керівник Школи універсального журналіста, головний редактор Видавничого дому “ОГО.

Підтримати конкурс можна, перейшовши за посиланням.
Коментарі: