Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.10.2019, 16:13

Завтра на Рівненщині презентуватимуть культурний хаб

У четвер, 24 жовтня, о 15:00 в Острозі відбудеться презентації результатів проекту «Інтерактивний музей стародруків»
Впродовж трьох місяців у Музеї книги та друкарства, який розташований у Луцькій вежі 16 століття, створювали культурних ХАБ. На першому поверсі музею осучаснили дизайн з використанням інноваційні технології. Художнє оформлення та просторові рішення експозиції створювали ураховуючи особливості будівлі й потреб людей з інвалідністю.

У культурному просторі музею діятиме виставка 10 найцінніших та найцікавіших книг з майже п’яти тисячної колекції музею, електронні версії яких можна буде погортати на спеціальних планшетах. На стіни вежі проектуватимуть візуалізацію 180 градусів історії приміщень та Музею книги. Також працівники історико-культурного заповідника сподіваються, простір стане улюбленим місцем для проведення мистецьких та культурних подій.

Під час презентації також відбудеться книжковий форум за участі представників музейної сфери, культурних операторів, творців культурного та креативного продукту.Нагадаємо, «Інтерактивний музей стародруків» здобув перемогу у конкурсі «Малі міста — великі враження» від Міністерства культури України. На його реалізацію залучено — понад 350 тис. грн. Міністерство культури України покрило 70 % витрат для реалізації проекту. Інші 30 % – співфінансування з обласного бюджету та КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога».Керівник проекту Андрій Брижук, заступник директора КЗ “Державний історико-культурний заповідник м. Острога” з наукової роботи.

Варто відзначити, що цьогоріч на розгляд конкурсної комісії була подана 181 проектна заявка.

Минулого року острожани мали досвід реалізації проекту «Культурний Барбакан», який також утілювали за результатами конкурсу “Малі міста
Коментарі: