Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
31.10.2019, 15:11

Занурся у зимову атмосферу мультфільму «Холодне серце»

Мультфільм-мюзикл «Холодне серце» (Frozen) вийшов на екрани у 2013 році та став найкасовішим в історії Disney, а його персонажі одразу втілилися в популярних іграшках. Детальніше про них розкажуть експерти інтернет-магазину «Будинок іграшок».

Зимова казка


Мультфільм «Холодне серце» створений за мотивами «Снігової королеви» Ганса Андерсена, але розповідає оригінальну історію, що віддалено нагадує відому з дитинства казку. Це чарівна історія про принцес, дружбу та сестринську любов, здатну подолати навіть найсильнішу магію.

Сестри живуть у королівстві Еренделл. Старша, Ельза, наділена здатністю заморожувати все навколо. У дитинстві вона випадково поранила сестру, тому дівчат розділили. Ельза приховує свій дар і не виходить з власної кімнати. Молодша, Анна, веде звичайне життя юної принцеси та марно намагається подружитися з сестрою.

Коли батьки принцес гинуть у морській подорожі, Ельза здобуває престол. У день коронації дівчина випадково виявляє свою силу і свариться з Анною, через що лишає палац і оселяється на околиці королівства в крижаному замку. Ельза навіть не здогадується, що мимоволі наклала на Еренделл прокляття вічної зими. Анна рушає на пошуки сестри, сподіваючись повернути літо в королівство. Дорогою вона зустрічає вірних друзів, які допомагають відважній дівчині подолати труднощі небезпечної подорожі.


Іграшки «Холодне серце»


Після неймовірного успіху мультфільму відразу кілька компаній викупили у студії Волта Діснея ліцензії на виробництво іграшок «Фроузен». Так у світовій іграшковій колекції з'явилися чарівні принцеси Ельза й Анна, а також їхні друзі: льодоруб Крістоф, сніговик Олаф, олень Свен та інші популярні персонажі.

Лінія «Фроузен» — це симпатичні м'які іграшки, ляльки, ігрові комплекти, одяг, сумки, прикраси та сувеніри з тематикою «Холодного серця», які з головою занурюють в атмосферу улюбленого мультика і дозволяють відчути дотик снігової магії.
Коментарі: