подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
07.11.2019, 11:30

Чи буде в листопаді снігопад

Перший тиждень листопада був доволі теплим. Якої ж погоди чекати далі? Чи близько холоди та сніги? Синоптики розповіли, коли зміниться погода та чи впаде сніг у листопаді.
Останній осінній місяць буде примхливим в плані погоди. Сонце, дощ і сніг будуть змінювати один одного майже весь місяць. А температура? Безумовно, нижче 10 градусів за Цельсієм, а в самому кінці місяця нас чекають морози, передає сайт Метеопрог.

Перші листопадові дні були сонячними. Однак з 5 по 10 листопада прогнозуються дощі, можливі опади мокрого снігу. Перші ознаки зими, тобто снігопади, можуть з'явитися після 20-го листопада.

До слова, синоптики розповіли якою буде зима 2019-2020.

У листопаді нас чекають заморозки вночі, вранці, і локально вдень. Сонячних днів буде трохи менше, ніж у вересні або жовтні, але це не дивно, адже зима наближається. Прогнозується поривчастий вітер.

Згідно з довгостроковими прогнозами, температура в першій половині листопада очікується в середньому між +5...+9 градусами Цельсія. Зниження до +1...+6ºС можна очікувати в другій половині місяця.

Перший тиждень листопада буде найприємнішим, на другому і третьому тижні температура знизиться. Останні дні місяця будуть по-справжньому зимовими, вночі та вранці температура не буде перевищувати близько -3...-2°С.

Європейські кліматологи вважають, що температура повітря в листопаді цього року буде вище багаторічної норми. Звичайно, це не означає, що весь місяць буде дуже теплим. Прохолодні періоди з морозами і снігопадом також вірогідні.

Очікується, що кількість опадів буде більша, ніж в літні місяці, але менша, ніж в листопаді за останні кілька років. Рясні опади прогнозуються в горах. Область порівняно низького атмосферного тиску з Середземного моря принесе велику кількість хмар.
Коментарі: