подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
07.11.2019, 14:24

Коли зникне відомий у Рівному ринок

Речовий ринок у місті знають усі, але скоро він може перестати працювати. Відомо, що буде замість нього і коли він почне зникати.
На місці речового ринку в Рівному може постати житловий квартал, адже Міська рада Рівного ще влітку виділила землю під речовим ринком — під забудову. На його місці мають бути багатоповерхівки з торгово-розважальними закладами.

Кореспондент ОГО дізнався, коли ринок почне зникати:

"Відбуватиметься поетапна забудова і водночас працюватиме речовий ринок. Початок будівництва повинен початися десь з весни 2020 року", - зазначає голова правління ПрАТ “Речовий ринок” Валентин Королюк.

Перед цим Валентин Королюк у коментарі для ОГО повідомив, що забудова може початися від річки Устя, а інша частина ринку працюватиме і далі. По мірі того, як просуватиметься будівництво, то працівники ринку переходитимуть там, де торгові площі.

У березні 2018 року стало відомо, що планували здійснити реконструкцію ринку. А в жовтні На засіданні Рівненського міськвиконкому обговорювали детальний план забудови території, де знаходиться речовий ринок. Уже тоді було відомо, що на місці ринку можуть постати багатоповерхівки.
Коментарі: