подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
16.11.2019, 16:20

У малих містах та селах покажуть українське дитяче кіно

В Україні вперше відбудеться кіноклубний фестиваль "Українське дитяче кіно". Покази триватимуть з листопада по 20 грудня 2019 року. Як отримати безкоштовний та легальний доступ до фільмів - читайте далі.
Фестиваль орієнтований на широку глядацьку аудиторію – перш за все, у невеликих містах та селах, у яких немає можливості влаштовувати кінотеатральні покази, інформує у фейсбуці Держкіно

Безкоштовний та легальний доступ до фільмів надається для показів у рамках кіноклубів, дискусійних клубів, позакласних занять та шкільних уроків. Усі картини представлені в українській озвучці.

Для участі запрошуються всі охочі – для цього необхідно заповнити заявку на сайті "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа": https://bit.ly/34YOiM1.

Заявки на проведення показів приймаються до 20 грудня 2019 року.

У програмі кіноклубного фестивалю:

- анімаційний фентезі-фільм "Микита Кожум’яка" Манука Депояна,

- сімейний комедійний мюзикл Анатолія Матешка Кінофільм “Трубач”,

- пригодницький біографічний фільм "Іван Сила" / Strong Ivan,

- анімаційний казково-пізнавальний серіал Моя країна – Україна,

- а також добірка найкращої української анімації від студії "УкрАнімаФільм" – від класики, на якій виросло не одне покоління дітей ("Капітошка", "Як Петрик П’яточкін слоників рахував"), до нових робіт українських режисерів, які представляють країну на міжнародних кінофорумах.Крім того, в рамках фестивалю глядачі зможуть оцінити 30 фільмів-фіналістів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми, від "Совеня Чарлі – Чілдрен Кінофест".

Проєкт втілено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та фестивалю кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест", інформує Держкіно України.

Коментарі: