подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
30.11.2019, 13:15

Сітка для огорожі - доступний і зручний у використанні матеріал

Сітку для будівництва паркану вибирають не тільки в сфері промислового або комерційного будівництва, але також досить часто цей матеріал використовується для того, щоб захистити територію приватної власності. Завдяки цьому доступному матеріалу ви зможете обмежити небажане проникнення незнайомих осіб на територію вашої приватної власності. Збалансований баланс вартості і якості матеріалу повністю виправдовує вибір на його користь.
Що вам може дати використання сітки?

Вибираючи паркан з зварної сітки, ви отримуєте такі основні вигоди:

• Захист приватної власності. Ваш ділянка буде надійно захищена від сторонніх осіб, адже конструкція такого забору має високий рівень міцності і безпеки.
• Довговічність. Витривалість сітки із сталевих прутів доведена досвідом багаторічного використання цього матеріалу саме в сфері будівництва огороджувальних конструкцій. У сегменті доступних матеріалів це, мабуть, найкращий варіант, який має оптимальний термін служби.
• Простий монтаж. Секції сітки відрізняються невеликою вагою, що означає полегшений процес монтажу конструкції. Якщо роботи по монтажу виконують підготовлені монтажники, їм знадобиться всього 2-3 дня для якісної установки огорожі.
• Доступність. З огляду на те, що сама сітка зварена виготовлена з простого сировини, її вартість не так вже й висока. Це радує, адже за доступні гроші сьогодні можна побудувати цілком довговічний і надійний паркан.

Що потрібно знати про склад і структуру сітки для забору


Сітка зварна виготовлена зі сталевих прутів, товщина перерізу яких може бути різною. Саме від цього параметра буде залежати міцність виробу. Основні складові сітки - це:

• Міцна тонка сталь. В середньому діаметр міцного сталевого прута становить 5 мм, саме з таким параметром матеріал дозволяє забору функціонувати довго і надійно.
• Цинкова захист. З метою захистити сталь від корозії і передчасного пошкодження вона обробляється спеціальним захисним складом - цинковим. Цей шар наноситься з різним вмістом основного захисного речовини і визначає ступінь захисту виробу від іржі і корозії.
• Полімерний шар. Щоб метал мав приємний колір і додаткові захисні елементи, він покривається полімером. За рахунок цього покриття збільшується і діаметр прутів, а також поліпшується міцність матеріалу і зовнішній вигляд майбутньої конструкції.

Компанія «С-Кровля» пропонує вам високоякісну сітку, яку можна застосувати для будівництва огороджень і заборів. Огорожа з металевої сітки не буде вимагати від вас особливого догляду або фарбування, також він довгі роки не вигоряє на сонці і не тьмяніє.

Якщо ви вирішите купити оцинковану зварену сітку для огорожі, це буде дійсно вдалим і дуже практичним рішенням, тому що:

1. По-перше, вартість такого огородження буде набагато нижче, ніж з будь-якого іншого матеріалу.
2. По-друге, при бажанні і наявності невеликих навичок будівельних робіт ви навіть самостійно змиєте виконати монтаж такого паркану.
3. По-третє, функціональність сітки зварної не обмежується будівництвом огорож, тому якщо у вас залишиться трохи цього матеріалу, ви завжди можете спорудити невеликий вольєр для тваринного, клітку для домашньої птиці або будь-яку іншу господарську конструкцію.

Оскільки продажем зварної сітки «С-Кровля» займається давно, ми точно знаємо, що невеликі витрати на її покупку особливо цінують ті домовласники, які мають захистити дуже велику територію.
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини