подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
07.12.2019, 15:02

Як на Рівненщині відзначають День української хустки (+ФОТО)

З цієї нагоди в соцмережах запустили новий яскравий флешмоб "Зроби фото з хусткою" - #УкраїнськаХустка, а рівнянки готуються встаноити рекорд "Рівне в українській хустці.
Невід’ємна частина української культурної спадщини, хустка здавна вважалася жіночим оберегом. А нині вміння її красиво носити й зав’язувати – справжнє мистецтво. Чудовим поштовхом до відродження та збереження українських традицій став новий яскравий флешмоб "Зроби фото з хусткою" - #УкраїнськаХустка.

З ентузіазмом його підтримала жіноча половина колективу Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Напередодні свята завідувачка сектору етнографії Алла Українець провела для жінок музею майстер-клас із зав'язування хусток.День української хустки: рівнянки долучилися до цікавого флешмобу

До флешмобу приєднались цілими жіночими колективами


КНП «Центральна міська лікарня» РМР
"Наші чарівні жінки, дівчата ... як же їм пасує... автентичність бере своє..."


Благодійний фонд “Скарбниця Надії”, лікарі та медичні сестри Рівненської обласної дитячої лікарні разом з найкрасивішими дівчатками з онкогематологіїГалерея Євро Арт. "А дівчата у них коло наших картин і самі, як картинки!"


Педагогині й вихованки ДПТНЗ "Острозьке ВПУ". Фото Район Острог


Працівниці Острозького війського ліцею. Фото Район Острог

7 грудня у Рівному хочуть встановити рекорд України – найбільшу кількість жіночих світлин в українській хустці, зібраних на одній сторінці в соціальних мережах. На своїх сторінках у соцмережі Facebook і в спільноті [url-https://www.facebook.com/RivneUAhystka/]"Рівне в українській хустці" [/url]після опівночі 7 грудня рівнянки почали постити світлини та селфі у заквітчаних хустках.
Ініціаторка - заступник міського голови Рівного Галина Кульчинкька


Приєднались до флешмобу й відомі рівнянки.

Правозахисниця і жіночий радник Ліана Диновська


Депутат Рівненської міської ради Любов Романюк


Голова ради Інституту податкових реформ Олена Хотенко


Головний редактор журналу "Рівняни" Ольга Лірник


Ніна Ніколаєва актриса Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру,, в старовинній українській хустці Волині
Коментарі: