подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
10.12.2019, 22:17

"Вікінг": Коли футбол – мрія з дитинства

Сьогодні, 10 грудня, у світі відзначають Всесвітній день футболу. А тому саме час поговорити про цей мегапопулярний вид спорту. Крім супервіодих клубів, які знає увесь світ, є ще безліч команд, які лише починають свій професійний шлях у футболі, але від цього не менш цікаві.
Одна із таких команд – клуб «Вікінг» з Рівненщини.

Виник клуб зовсім нещодавно, у 2015 році. Поява «Вікінгу» стала здійсненням мрій з дитинства:

«Я безмежно люблю футбол з дитинства, але на жаль не мав такої змоги у ті роки грати професійно. Мабуть це і стало поштовхом створення команди.”– розповідає Дмитро Любіченко , президент ФК “Вікінг”.

фото з dity.ogo.ua.
фото з dity.ogo.ua.


Любов до футболу - головна риса усіх "вікінгів":

“В свій час мені запропонували грати у молодій та амбіційній команді з футболу “Вікінг”, у складі якої мої друзі дитинства. Звичайно я погодився, а зараз усі разом ми ведемо команду до Перемоги!” -розповідає гравець команди Ігор Десятинчук, викладач історичного факультету РДГУ.

У команді "Вікінг" 16 основних гравців. І ці гравці мають чимало перемог. Наприклад у 2017 році команда посіла 2-ге місце у Стандарт Лізі, У 2018-2019 ІІІ – місце в Аматорський Лізі Рівного. Учасники полуфіналу турніру NEIMAR. Учасники літнього чемпіонату по пляжному футболу Рівненської області. Чемпіони сезону Стандарт Ліга 2018-2019 .

І на цьому "вікінги" не збираються зупинятися, продовжуючи розвивати свою майстерність й готуючись до нових перемог.
Коментарі: