подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
14.12.2019, 01:00

Рівнянка зняла чуттєвий кліп-саундтрек для Тіни Кароль та Юлії Саніної

Прем'єра картини запланована на 16 січня 2020 року
Співачка Тіна Кароль та солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна представили кліп на спільний сингл під назвою «Вільна». Ця композиція увійшла до саундтреку українського фільму «Віддана» рівненської режисерки Христини Сиволап. Також у мережі можна переглянути кліп на цю пісню. Автором музики є Олександр Шкуркін, текст Альони Савраненко, пише zaxid.net.

«Дует настільки різних співачок, Тіни та Юлії, став алегорією на Аделю та Стефу та підкреслив непрості стосунки героїнь фільму», – вважають автори пісні. Над кліпом «Вільна» працювала режисерка фільму «Віддана» Христина Сиволап, а оператором став Юрій Король.Картина «Віддана» знята за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», який у 2014 році став переможцем всеукраїнської премії «Книга року ВВС», а також отримав особливу відзнаку Форуму видавців у Львові та премію ЛітАкцент року.

Дія роману розгортається у Станіславові кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно,

Коментарі:
Бесплатка