подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
14.12.2019, 20:20

15 грудня 2019 у Рівному: календар подій, свята і дати

Портал ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілеєм, Днем народження та Днем ангела!
У неділю, 15 грудня, у календарі міжнародних, національних та всеукраїнських дат і свят - професійне свято День працівників суду України, яке відізначається щорічно згідно з Указом Президента № 1318/2000 від 8 грудня 2000 року.

А ще є привід зігрітися і збадьоритися горнятком гарячого запашного напою, адже сьогодні Міжнародний день чаю (International Tea Day).

Вітаємо з 19 річницею заснування нашого інтернет-провайдера - Рівненську філію ДП НТЦ "УАРНЕТ"! Успіхів, процвітання, стабільності, нових клієнтів, потужного трафіку!

15 грудня комунальному підприємству "Рівненський археологічний будівельний нагляд" - 15 років.

Приймає вітання з днем народження ТАЛТ Людмила Гнатівна, директор Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За церковним календарем, православні християни та греко-католики вшановують пам’ять, згадують у молитвах пророка Авакума; преподобних Афанасiя, затворника Печерського, в Ближнiх печерах та iншого Афанасiя, затворника Печерського, в Дальнiх печерах. Різдвяний піст. Триває Різдвяний (Пилипів) піст.

Іменини (День ангела): Андрій, Антоніна, Борис, Віра, Володимир, Дмитро, Іван, Кирило, Костянтин, Кузьма, Маргарита, Марія, Мотрона, Матвій, Мойсей, Микола, Павло, Панас, Сергій, Степан, Тамара, Февронія, Федір

У римо-католиків - третя неділя Адвенту, періоду посту й приготування до Різдва Христового.

15 грудня в історії:

1699 - указом царя Петра I в Московії замість літочислення від "сотворіння світу" запроваджено юліанський календар, а початок Нового року перенесено з 1 вересня на 1 січня.

110 років від дня народження Файвеля (Файвла) СІТО (1909–1945) – прозаїка, поета, драматурга, уродженця м. Рівного.

1 рік тому (2018) в Софії Київській відбувся Об’єднавчий собор зі створення помісної української православної церкви та обрання її очільника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
14 грудня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати
День ангела: календар на 9 – 15 грудня 2019
Церковний календар на грудень 2019
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у грудні 2019
Календар на 2019 рік: свята, вихідні та робочі дні

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі:
Бесплатка