подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
23.01.2020, 11:20

Курячий грип: На Вінничині спалили тисячі курей

На території села Бугаків Немиріського району тривають заходи щодо локалізації і недопущення поширення вірусу пташиного грипу.
Про це повідомляє Держпродспоживслужба у Вінницькій області.

У зв’язку з реєстрацією загибелі птиці в с. Бугаків Немирівського району Вінницької області у ПП "Хутір" та встановленням діагнозу на грип птиці 20 січня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації, яка своїм Рішенням затвердила план із ліквідації захворювання, визначила межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

Також, згідно із зазначеним рішенням, до епізоотичного осередку, крім ПП "Хутір", віднесено господарства ТОВ "Немирів-Поділля" та СТОВ "Колосок", які розташовані в с. Бугаків Немирівського району. Всього в епізоотичному осередку (в 3-х птахівничих господарствах) нараховується 116 тис. голів птиці.

Станом на 09:00 21 січня в епізоотичному осередку умертвлено безкровним методом та спалено 22 550 голів птиці.

У зв’язку з необхідністю посилення заходів біологічної безпеки в птахогосподарствах різної форми власності для недопущення поширення збудника грипу птиці на території України Держпродспоживслужба напрацювала пропозиції щодо доцільності проведення протягом І кварталу 2020 року позапланових заходів державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці.

Коментарі:Бесплатка