подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
27.01.2020, 12:44

Вибір кухонних меблів

Жоден будинок не зможе обійтися без кухні. Тут ми готуємо їжу, збираємося всією сім'єю за великим столом і частенько засиджуємося допізна з друзями, тому і влаштована кухня повинна бути максимально зручно і раціонально.
Перш ніж вирушити в магазин за новим кухонним гарнітуром, давайте розберемося в особливостях кухонних конструкцій та матеріалів. І якість і ціна кухонних меблів багато в чому будуть залежати від матеріалу корпусу, стільниці, облицювання і використовуваної фурнітури.

На що звернути увагу при виборі меблів для кухні


Отже, корпус кухні може бути зроблений, в порядку збільшення ціни, з ДСП, МДФ, мультиплексу або дерева. Недорога кухонні меблі виготовляються з ДСП. Якість сучасних деревно-стружкових плит сильно зросла, сьогодні вони стійко витримують підвищену вологість завдяки спеціальному просоченню. Однак не забудьте поцікавитися у продавця, наскільки якісні ДСП використані при виготовленні меблів, попросіть гігієнічний сертифікат і переконайтеся, що рівень виділення формальдегідів не перевищує допустимий. У більшості випадків каркас кухонних меблів виготовлений саме з ДСП, і тільки на виготовлення фасаду йдуть дорожчі матеріали. МДФ - це спресовані деревне волокно на клейовий основі. Вважається, що цей матеріал досконаліше ДСП і коштує приблизно на 20-40% дорожче. Міцність МДФ не поступається деревині, крім того, цей матеріал дуже пластичний - плитам з МДФ можна надавати навіть саму хитромудру конструкцію і фактуру, що часто використовується у виробництві фасадів з різним декором. Мультиплекс - це натуральний матеріал, виготовлений з тонких деревних шарів різних порід проклеєних в різних напрямках. Він практично не схильний до дії води і не деформується. Найдорожчий найефектніший матеріал, який використовується в виготовленні кухонних фасадів - дерев'яний масив. Обов'язково уточніть, які саме елементи кухонних меблів зроблені з натурального дерева. Дерево - чутливо до вологи і тому дверцята часто роблять з ламінованого під дерево МДФ. Якщо кухня повністю виготовлена ​​з дерева, масив повинен бути просякнутий спеціальними засобами, антисептиками і покритий особливим вологостійким лаком.

Найдорожча частина кухонного гарнітура - стільниця. Вона може бути виготовлена ​​з МДФ, складальної дошки, натурального або штучного каменю, загартованого скла. Не женіться за натуральними матеріалами, як правило, вони поступаються штучним в міцності, волого-і жаростійкості, більш вимогливі в догляді. Якщо вам сподобалася кутова стільниця, пам'ятайте, що при такому розміщенні може з'явитися додатковий шов, який буде деформуватися з часом. Однак сучасні технології дозволяють виготовити цільну кутову стільницю.

У виробництві кухонь, для облицювання використовують натуральні шпони, і різні пластикові покриття. Натуральний шпон, нарізаний тонким шаром, приклеюють до основи, отримуючи різні малюнки. Синтетичні матеріали здатні імітувати як дерево, так і багато інших текстури.

Як і більшість сучасних корпусних меблів, кухонні гарнітури будуються на основі "модулів" - різних елементів з яких ви можете підібрати те, що потрібно саме вам. Зверніть увагу на стандартні розміри таких модулів. У більшості випадків вони кратні 15 сантиметрам і якщо вам потрібна шафа менше, його доведеться робити на замовлення. Однак останнім часом, йдучи назустріч споживачеві, меблеві фабрики намагаються зменшити "крок" до 5 сантиметрів, щоб ви з легкістю підібрали меблі під розміри своєї кухні, які не виготовляючи нічого на замовлення, що істотно здешевить вашу покупку.

Висновок


Збираючись купити кухонні меблі, обов'язково зверніть увагу на фурнітуру. Сучасний меблевий ринок пропонує величезний її вибір на будь-який смак і достаток. Від найпростішої і дешевої китайської, до високоякісної німецької. Асортимент настільки широкий, що ви з легкістю зможете підібрати ручки в колір шпалер або обійтися зовсім без них. Головне чітко визначте бюджет майбутньої покупки і сміливо вирушайте в магазин за новим придбанням.
Коментарі: