Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
30.03.2020, 20:20

31 березня 2020 у Рівному: календар подій, свята і дати

Портал ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілеєм, Днем народження та Днем ангела!
У вівторок, 31 березня, у календарі міжнародних, національних та всеукраїнських дат і свят - Міжнародний день резервного копіювання (День бекапу або World Backup Day). Подбайте про збереження важливої для вас інформації на додаткових ресурсах (про всяк випадок перед 1 квітня)!

85 років від дня народження Галини ГОРДАСЕВИЧ (1935-2001) - української письменниці, яка дитячі роки провела у Дубровиці та в селі Городець Володимирецького району, навчалася у Кричильській середній школі Сарненського району, а також Острозькому, Костопільському педагогічних училищах.

80 років від дня народження Анатолія МАРТИНЕНКА (1940–2014) - графіка, заслуженого працівника культури України, директора Рівненської дитячої художньої школи (1970-2011). Для вшанування пам’яті А.І.Мартиненка у 2015 році на фасаді художньої школи була встановлена меморіальна дошка, а школі присвоєне його ім’я.

Приймає вітання з днем народження ЛІЩУК Сергій Володимирович - президент рівненського БК “Рівне”, український професійний баскетболіст, майстер спорту міжнародного класу, чотириразовий чемпіон України, триразовий володар Кубка України, володар Єврокубка УЛЄБ.

За церковним календарем, православні християни та греко-католики вшановують пам’ять святителя Кирила Єрусалимського. П’ятий тиждень, 30 день Великого посту.

Іменини (День ангела): Дмитро, Кирило, Наталія, Трохим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
30 березня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати
День ангела: календар на 23 - 31 березня 2020
Церковний календар на березень 2020

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net