Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.04.2020, 13:17

В Києві медиків обіцяють перевозити безкоштовно

МОЗ продовжує залучати партнерів для всебічної допомоги лікарям, які в умовах поширення коронавірусної інфекції рятують життя та здоров’я українців.
Компанія Uber, яка раніше долучилася до ініціативи МОЗ та забезпечила 10 000 поїздок на таксі для медичних працівників до лікарень у містах, запускає проект Shuttle Heroes – спеціальний сервіс, який буде безкоштовно перевозити працівників медичних установ у період карантину.

Проект доступний на території Києва.

Маршрути руху шатлів прокладено відповідно до пропозицій Міністерства інфраструктури України та розплановано таким чином, щоб допомогти столичним лікарям дістатися до робочих місць і повернутися додому. На першому етапі роботи сервісу маршрути охоплять понад 100 медичних установ Києва.

Сервіс буде доступний користувачам з промокодами. Промокоди поширюватимуть через платформу HELSI.ME, яка об'єднує понад 90% лікарів в Україні, а також за допомогою SMS та через адміністрацію лікарень.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Нагадаємо, США надасть Україні більше мільйона доларів на боротьбу з коронавірусом. Не всіх хворих з коронавірусом забиратимуть до лікарні
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net