Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.04.2020, 17:17

Український телеканал показуватиме вечорами кіно

фото з stv.detector.media.

Впродовж кількох днів можна буде переглядати кіно на суспільному телеканалі «UA: Культура».
1 квітня — у рубриці «Інше кіно на UA: Культура» французька романтична комедія «По(друг)а». Це фільм про любов, якій бракує дружніх стосунків, і дружбу, що може перерости в найбільшу любов.

2 квітня — французький фільм «Гаспар їде на весілля». Історія починається, коли Гаспар приїздить на весілля свого батька. Його родина утримує зоопарк і живе за своїми дивними законами, які, здається, настав час змінити.

3 квітня — художній фільм «На межі» німецького кінорежисера Фатіха Акіна. Фільм розповідає про жінку, що після втрати чоловіка й сина під час вибуху в офісі присвячує своє життя розслідуванню причини їхньої загибелі. Стрічка завоювала кілька міжнародних нагород, серед яких премія «Золотий глобус» та кінопремія «Вибір критиків» як найкращий фільм іноземною мовою, премія Німецької кіноакадемії за найкращий сценарій, а виконавиця головної ролі Діане Крюгер отримала нагороду Каннського кінофестивалю як найкраща акторка.

Під час вихідних на «UA: Культурі» виходитиме українська кінокласика. У суботу, 4 квітня, о 18:45 на каналі покажуть художній фільм «Гетьманські клейноди» Леоніда Осики, котрий відзнято 1993 року на кіностудії Довженка за мотивами повісті Богдана Лепкого «Крутіж». У неділю, 5 квітня, – «Веселі жабокричі» Віктора Іванова, знятий 1972 року за мотивами класичних українських комедій Марка Кропивницького, Василя Гоголя, Івана Котляревського та Степана Васильченка.

Про це повідомляє Детектор Суспільного мовлення, stv.detector.media.

Дізнайтеся, що варто подивитися, доки триває карантин?
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net