Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
02.04.2020, 12:25

Рівнян нагородили за мужній вчинок (+ФОТО)

Нагороди знайшли своїх героїв, бо вчинок гідний поваги.
2 квітня на базі 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне вогнеборці нагородили двох мужніх рівнян грамотами, а саме батька Миколу Пасюту разом із сином Артемом Пасютою, які минулого тижня власноруч до приїзду вогнеборців ліквідовували загоряння сухої трави в обласному центрі в районі Молодіжного.

Мужні рівняни під час прогулянки на велосипедах побачили сильне горіння сухої трави, не розгубилися, а одразу повідомили про пожежу на спецлінію "101" та самостійно за допомогою підручних засобів розпочали гасіння. Коли на місце приїхали рятувальники Микола та Артем активно допомагали вогнеборцям в гасіння пожежі. Вчинок батька та сина є прикладом справжньої громадянської позиції не залишатися осторонь проблеми, а намагатися її вирішити.

Зважаючи на те що на теренах Рівненщини почастішали випадки пожеж в природних екосистемах через недбальство та безвідповідальність окремих громадян наші герої поступили більше, ніж по людські.

Окрім грамот та подарунків, рятувальники провели екскурсію для батька та сина в пожежно-рятувальному підрозділі, ознайомили з пожежною технікою та спеціальним спорядженням вогнеборців.Вчинок мужніх рівнян має бути прикладом для наслідування.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net