Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.04.2020, 17:00

Хто вони - десять митців, які отримають стипендію від ОДА

Стипендіатами голів Рівненської ОДА та обласної ради стали 10 діячів культури і мистецтв області. Щомісячно, упродовж року, стипендію у розмірі 500 грн отримуватимуть провідні творчі працівники краю.
Серед них – реставратори, краєзнавці, театрали, етнографи, фольклористи, письменники, літературознавці та перекладачі. Відзнаку отримали також обдаровані діти, які активно беруть участь в культурно-мистецькому житті області.

Стипендії призначили:


🔹Миколі Бендюку, реставратору архівних та бібліотечних матеріалів Національного університету «Острозька академія».

🔹Олені Коник, викладачу Зорянської школи мистецтв, керівнику народного аматорського хору та учаснику ряду творчих колективів відомих в області і за її межами.

🔹Зінаїді Луніній, яка активно співпрацювала по втіленню нових форм роботи закладів культури області, започатковувала огляди художньої самодіяльності серед різної вікової категорії населення.

🔹Володимиру Мушировському, провідному краєзнавцю, одному із організаторів ряду досліджень Поля Берестецької битви, Пересопниці, ініціатору створення музейних закладів у Сарнах, Млинові, Радивилові та Володимирці.

🔹Олені Медведєвій, члену Національних спілок письменників та журналістів України, лауреату міських літературних премій та майстру народної творчості.

🔹Юліані Попович, наймолодший ді-джейці України, учасниці фестивалю талантів і краси, конкурсу читців-декламаторів та юних поетів, численних фотоконкурсів та благодійних акцій.

🔹Катерині Приймачук, етнографу, фольклористу, лауреату премій в галузі народного мистецтва, розробнику обласної програми збереження художніх промислів Рівненщини.

🔹Наталії Сирцовій, письменниці, літературознавецю, перекладачу, журналісту, авторці ряду видань.

🔹Олені Ткачук, артистці-ляльководу, провідному майстру сцени та режисеру.

🔹Івану Одейчуку, обдарованому учню з Березнівщини, який попри незрячість активно бере участь у культурно-мистецькому житті району.

Повідомляє Рівненська ОДА
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net