Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.04.2020, 19:04

Чи складно заробляти гроші на карантині?

Можна перечекати час домашньої ізоляції при карантині, звівши до нуля свою соціальну активність, але як бути, коли гроші закінчуються? Складно вижити навіть самому, проте у багатьох є сім'ї.
Власники автотранспорту тимчасово перекваліфіковуються в таксистів, але чи буде в достатній мірі затребувана ця послуга? До того ж, багато хто побоюється заразитися, навіть якщо пасажир в масці. Що робити іншим в цей важкий час, де отримати гроші чесним шляхом? Робота з дому буде доступна тим, хто звернеться на онлайн-ресурс Kabanchik.ua.

Куди піти, куди податися


Сприймайте цю фразу у переносному значенні, бо під час карантину небажано зайвий раз виходити з домівки. Розгляньте пропозиції на сервісі Kabanchik.ua, щоб визначитися з тим, що до вподоби і чи зможете виконати.

1. Пошук тематичної інформації. На Кабанчику з'являються завдання, які потребують збору контактів, інформації про конкурентів, телефонів, e-mail керівників компаній та ін. Для цієї роботи не потрібні особливі знання: необхідно мати доступ до інтернету та вміти заносити дані у таблицю чи формувати список. Запропонована Kabanchik.ua вартість послуги складає 50-150 грн. в залежності від мови. Кількість завдань в тематиці за місяць складає 1200, а заробити можна 8000 грн.

2. Транскрибація (переклад у текстовий формат) аудіо- чи відеоматеріалу. Роботу краще виконувати, користуючись навушниками, щоб не відволікатися на сторонні шуми. Якщо вам важко сприймати слова на значній швидкості, існують програми, які уповільнюють мову та надають можливість неодноразово прослухати певний фрагмент. Приблизно ви отримаєте заробіток із розрахунку 100 грн./20 хвилин обробки вихідного матеріалу. Великі завдання потребують більше часу. За місяць публікується 1500 завдань, тому грошова сума може становити 10 000.

3. Копірайтинг (первинне написання) та рерайт (обробка тексту в вигляді переказування вмісту). Якщо маєте хист до створення цікавих історій, вмієте описати товар так, щоб його купували із задоволенням, добре і послідовно складаєте речення, то спробуйте себе на цьому терені. За рерайт-копірайтинг вам заплатять близько 45-75 грн./1000 друкованих знаків. Можна брати як одноразове завдання, так і проект на 10 статей та більше. За місяць публікується понад завдань. Загалом, при активній праці вдасться отримати на банківську картку до 15000 грн.

4. Рекламування продукції. Клієнт замовляє розповсюдження інформації про конкретний продукт чи лінійку товарів на тематичних форумах з наданням посилання на інтернет-магазин. Робота сплачується за результатами модерації повідомлень, які публікуються на сайті. Оплата за роботу дуже різна і більше залежить від домовленості між виконавцем та роботодавцем, тому не будемо лишати конкретні цифри.

5. Ті, хто у звичайному життєвому ритмі працюють у IT-сфері, знайдуть замовлення на створення сайту, боту, сторінки підписки, модифікацію існуючого сайту. Список завдань сягає 5000 штук за місяць, середній заробіток буде десь 18 000 грн.

6. Ведення профілю у соцмережах. Крім сайту, власники бізнесу рекламують свої товари ВКонтакті, Однокласниках, Фейсбуці, Інстаграмі, Телеграмі. Вони часто шукають надійну людину, що спроможна текстами зацікавити потенційних відвідувачів, переводячи їх із розряду читачів в покупці. Вартість коротких повідомлень складає 10-15 грн., змістовні тексти замовник сплачує більш щедро. На сайті розміщують близько… 1600 завдань за місяць, ваш дохід може складати 13 000 грн.

7. Дизайнер. Одні тексти на сайті не приваблюють уваги читачів: для кращого сприйняття потрібні картинки, відеофрагменти. Якщо володієте профільними програмами, вмієте працювати з фото, маєте почуття поміркованості та краси відносно зображень на ресурсі, то зможете виконувати роботу дизайнера. Розробка логотипів, візиток, інфографіки, меблів,банерів, 3D-інсталяцій, інтер'єру має значний ціновий діапазон. Хтось за завдання заробить 1000 грн., а інша людина – 10 000 грн. Слід зазначити, що без практичного досвіду знайти тут роботу неможливо. Протягом місяця надається більше 1500 завдань.

Kabanchik.ua допоможе не бідувати активним людям, які знайдуть у нас фінансову підтримку на період карантину. А кому сподобається такий вид зайнятості, той зможе і надалі обирати проекти для виконання.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net