Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.04.2020, 13:54

"Дотримуємося норм, а на ціни не маємо впливу", - керівництво рівненського Епіцентру

Серед великих гіпермаркетів, яким дозволено працювати в період карантину - "Епіцентр". Про те, як влаштована робота супермаркету в період поширення пандемії - читайте.

У соцільних мережах рівняни неоднозначно відносяться до роботи гіпермаркету Епіцентр. Одні тішуться, що тут можна придбати і будівельні матеріали, і змішувачі при потребі заміни. Інші ж, дивлячись на великі черги стверджують, що це зовсім не дотримання норм карантину.

Ми писали про це тут - Замість парку – супермаркет: як рівняни “штурмують” Епіцентр (+ФОТО)

Ми вирішили дізнатися в керівництва ТЦ про те, як вони дотримуються карантинних вимог у процесі роботи і чи змінилися у них під впливом карантину ціни на основну лінію товарів.

- У побутово-господарському магазині «Епіцентр» введені суворі європейські стандарти санітарно-гігієнічного контролю для безпеки покупців. У магазині регулюється кількість відвідувачів – працює тільки один вхід. Згідно з встановленими обмеженнями до торговельного залу допускається не більше однієї людини на 10 кв. м. Центр видачі замовлень інтернет-магазину Epicentrk.ua обслуговує по одному клієнту. Задля уникнення скупчення людей на касах встановлені обмежувальні елементи. У всіх відвідувачів в обов’язковому порядку при вході у магазин вимірюється температура.

Згідно з роз’ясненням Кабінету міністрів до постанови №211 від 11 березня 2020 року «Епіцентр», як мережа господарських магазинів, продовжує працювати для забезпечення населення найнеобхіднішим. Саме тому відділи з товарами не першої необхідності у магазині «Епіцентр» закриті, а охорона пропускає до торговельного залу тільки покупців, які прийшли за засобами захисту та дезінфекції, медичними приладами, засобами кварцювання та знезараження повітря, товарами особистої гігієни, побутовою хімією, базовими харчовими продуктами (борошно, олія, вода, напої, фрукти), дитячим харчуванням та товарами для дітей.

Для того, щоб покупці могли швидко вибрати необхідне, не проводячи багато часу в магазині, всі товари першої необхідності зібрані на центральний алеї магазину та біля кас.

Для забезпечення санітарно-гігієнічних норм у торговельному залі постійно протягом дня проводиться вологе прибирання спецзасобами, а кожну годину здійснюється додаткова санітарна обробка дезінфікуючими засобами обладнання, з яким контактують покупці – каси, візочки, кошики тощо. Щоночі у магазині проводиться кварцування приміщень, де в робочі часи перебуває велика кількість людей.

У торгових відділах, прикасових зонах, приміщеннях для персоналу та санвузлах встановлені засоби для дезінфекції рук.

Що стосується цін, "Епіцентр" - магазин, який продає товар постачальників та не має впливу на ціноутворення. Через підвищений попит та дефіцит як готової продукції так і сировини, постачальники значно підвищили вартість.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net