Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.04.2020, 10:58

Як жити спокійно у неспокійному світі?

Здається, що сучасне життя сповнене непрогнозованих подій, однак це не означає, що не можна убезпечити себе від різноманітних незапланований явищ, адже сьогодні достатньо лише звернутися до страхової компанії, аби почати жити спокійно у неспокійному світі.
Найважливішим кроком у цього напрямку є довіритися перевіреній часом і надійній страховій компанії, у якій працює команда експертів – професіоналів, здатних впоратися з найрізноманітнішими і найскладнішими страховими випадками. Одним із таких флагманів у страхуванні є компанія «Аска», повну інформацію про яку можна знайти на офіційному сайті – https://aska.ua/. Саме ця фірма має велику кількість переваг, які вирізняють її діяльність серед інших подібних.

Багата історія існування компанії «Аска» на ринку


«Аска» працює уже 20 років. За період цих двох десятиліть вона не лише накопичила необхідний досвід та знання для забезпечення страхування від великої кількості можливих страхових випадків. Крім того, середній стаж роботи працівників у штаті компанії становить 11 років, що підтверджує репутацію «Аски» як надійного роботодавця та бізнес-партнера, який піклується не лише про своїх клієнтів, але й про своїх працівників.

У своїй діяльності Компанія дотримується таких принципів:

• Надійність;
• Наближеність до клієнта.

Цими засадами Страхова компанія «Аска» керується у щоденній своїй роботі й результатом є те, що кількість задоволених клієнтів становить 91 %. Крім того, «Аска» входить до переліку п’ятнадцяти найкращих перестрахових компаній світу, тому здатна прийняти на себе навіть дуже масштабні ризики . Свого часу компанія виплатила 2 мільйони євро та 30 мільйонів доларів США за виробничими та аграрними ризиками.

Компанія відкрита до спілкування з клієнтами


«Аска» - перша в Україні страхова компанія, яка запровадила цілодобову телефонну службу сервісної підтримки клієнтів. Для страхової сфери – це не просто «модна фішечка», а річ першої необхідності, оскільки кожен повинен бути певним, що може звернутися до свого «страховика» у будь-яку пору й отримати необхідну консультацію або допомогу. Розуміючи важливість забезпечення безперервної комунікації, згодом для клієнтів створили номер 456, який доступний для усіх мобільних телефонів. Окрім цього, в деяких страхових випадках передбачається залучення ризик-менеджера, який надасть необхідний супровід та підтримку клієнта на усіх етапах співробітництва.

Великий спектр страхових послуг


«Аска »забезпечує як страхування для бізнесу, так і страхування для фізичних осіб.

I. Для бізнесу пропонують:

1. Страхування майна – застрахують усе: нерухомість, товарні запаси, обладнання та устаткування.

2. Аграрне страхування. Саме клієнти страхової компанії «Аска» отримували найбільші виплати в царині агрострахування. Застрахувати можна худобу, техніку, сади та зернові.

3. Медичне страхування. Цей вид страхування в «Аска» має 20 річну історію. В компанії працює власна служба медичного асистансу. Застрахувати можна як команду від 5 осіб так і колектив, який налічує кілька тисяч фахівців.

4. Страхування автопарку – пропонується як захист вантажного, так і пасажирського транспорту, а також автомобілів та спеціальної техніки.

5. Обов'язкове страхування – наявні різноманітні опції обов’язкового страхування.

6. Галузеві рішення – надається страхування практично усіх галузей діяльності, включаючи такий новаторський вид убезпечення від ризиків як кібер-страхування.

II. Фізичним особам пропонують:

1. КАСКО надасть захист від будь-яких негараздів, які можуть спіткати ваше авто.

2. Автоцивілка захистить не тільки вас та ваш автомобіль, але й інших учасників руху, якщо ви потрапили в ДТП.

3. Зелена картка – застрахує вас та ваше авто під час подорожі за кордон.

4. Страхування здоров'я – можна застрахувати своє здоров’я та здоров’я близьких. Доступна страховка для різних вікових груп.

5. Страхування під час подорожі – можна застрахувати будь-яку мету подорожі: туризм, навчання, бізнес. Доступний розширений захист для любителів спорту та екстремальних пригод.

6. Страхування житла – можна застрахувати будь-яке житло від пожежі та підпалу, затоплення, стихійних лих, крадіжки зі зламом та механічних пошкоджень.

Страхова компанія «Аска» надійний партнер, який допоможе знайти вирішення усіх проблем!
Коментарі: