Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.05.2020, 16:00

Рак не вирок: рівненчанка подолала хворобу і вийшла заміж

Такими історіями життя доводить, що рак - не вирок. Треба вірити в краще, надіятися на Бога та з підтримкою небайдужих людей щасливе життя може повернутися.
Дивлячись на цю усміхнену молоду дівчину відразу і не скажеш, що їй довелося пройти зовсім не простий шлях. Мова йде про дубенчанку Юлію Варійчук. Дівчина є прикладом того, що рак не є вироком для людини. Одужання та щасливе життя після можливе.

На світлині дівчина тримає своє ж фото, тоді вона ховала поголену голову під хустиною, а тепер має прекрасне волосся.А днями в житті Юлії трапився ще один щасливий момент - дівчина вийшла заміж.

- Робота в благодійному фонді - це коли хтось з колишніх підопічних дітей розміщає такі фото, а ти плачеш. Бо не віриш що ця неймовірна, ніжна, тендітна блондинка колись ховала свою лису голову під яскравими хустинками, - розповідає керівник БФ "Скарбниця надії" Мар'яна РЕВА. - Щастя вам, Юля та Коля! Дякую всім, хто допоміг Юлічці здолати хворобу!Колектив ОГО приєднується до вітань молодят та бажає щасливого подружнього життя !