Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
06.05.2020, 15:20

На Рівненщині відновлюють одразу 10 амбулаторій

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Друхів

У Березнівському районі працюють над відновленням медичної інфраструктури. Так, будівельники реконструюють 3 ФАПи під амбулаторію, а ще 7 лікарських амбулаторій капітально ремонтують.
Такий розвиток району відбувається в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», який передбачає удосконалення надання медичних послуг на місцевому рівні.

Нині проводиться реконструкція ФАПів під амбулаторії у селах – Поліське, Поляни та Кам’янка, а капітальний ремонт лікарських амбулаторій триває в селах – Балашівка, Друхів, Вітковичі, Малинськ, Тишиця, Прислуч та Моквин (з добудовою).

На Рівненщині стартував благодійний марафон «З вірою в майбутнє»

Так, з кінця минулого року тривають будівельні роботи, а вже влітку цьогоріч їх планують завершити.Реконструкція ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Поліське <br />
<br />
Реконструкція ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі ПоліськеГолова Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський переконаний, що реалізація цього проєкту сприятиме наданню якісних медичних послуг сільському населенню.

«Днями спільно з головним лікарем районного центру первинної медичної допомоги Іваном Габорцем оглянув хід виконаних робіт у селі Поліське, Моквин та Друхів. Мушу зауважити, що будівництво йде згідно графіку, кожен об’єкт тримаю особисто на своєму контролі. Наприклад, на початку року розпочала роботу амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селі Богуш. Там заклад обслуговує 1200 жителів села, а сама абулаторія оснащена необхідним медичним обладнанням», - розповів Олег Піщанський.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Моквин
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Моквин


Так, в медзакладах вже проведено ремонт дахів та утеплено фасади будівель. Також в приміщеннях замінено старі дерев'яні вікна та двері на сучасні енергозберігаючі. Влаштовано внутрішні інженерні мережі. На завершальній стадії внутрішні опоряджувальні роботи.