Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
31.05.2020, 16:50

У Вараші різкий спалах СOVID-19, посилений карантин скасували (ОНОВЛЕНО)

У місті-супутнику Рівненської АЕС з 1 червня було вирішено закрити ринки, магазини, кафе, перукарні, кав'ярні. Станом на ранок 31 травня у Вараській ОТГ захворіли 18 людей. Крім того, СOVID-19 виявили у 4 працівниць міського ЦНАПу та членів їхніх родин.
Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулось у неділю, 31 травня, повідомив міський голова Вараша Сергій Анощенко на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні, 31 травня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш.
Станом на ранок 31 травня у Вараській ОТГ лабораторно підтверджено 18 випадків захворювання.
❗️Крім того, СOVID-19 виявлено у працівниць міського ЦНАПу та членів їх родин. Роботу центру надання адміністративних послуг припинено на 2 тижні, триває епідемічне розслідування, встановлюються усі особи, які контактували з хворими.❗️
У зв’язку з різким спалахом захворюваності на СOVID-19, члени комісії одноголосно вирішили:
- Заборонити з 01.06.2020 року до 14.06.2020 року на території Вараської міської ОТГ роботу речових та продуктових ринків, торгівельних закладів, кіосків, МАФів, павільйонів, пересувних засобів торгівлі, магазинів з продажу квітів, напівфабрикатів, точок продажу іноземних товарів, розважальних, торгових та торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства (літніх майданчиках в тому числі під тентами та на верандах), кафе, кафетеріїв, кав’ярень, піцерій, кальян-клубів, тютюнових кіосків, алкомаркетів, ломбардів, обмінників валюти, лазень, басейнів, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, бібліотек, перукарень та салонів краси.
- На утвореному контрольно-пропускному пункті проводити контроль транспортних засобів, що в’їжджають в місто, звернувши особливу увагу на транспортні засоби, які в’їжджають з села Собіщиці".

ОНОВЛЕНО. Наступного дня, 1 червня, рішення про посилення карантину було скасоване. Про це повідомила Вараська міська рада: "Сьогодні, 1 червня 2020 року, під Вараською міською радою мітингували більше сотні представників малого бізнесу. Підприємці виступали проти рішення щодо посилення карантинних заходів, яке напередодні одноголосно прийняла комісія з питань ТЕБ та НС у зв’язку з різким зростанням в місті випадків захворюваності на COVID-19. Головною вимогою протестувальників було переглянути рішення комісії та дозволити роботу речових й продуктових ринків, торговельних закладів, кіосків, літніх майданчиків кафе та ресторанів, ломбардів та перукарень. В свою чергу, підприємці обіцяли працювати лише з дотриманням усіх вимог, прописаних в постановах головного санітарного лікаря України та запевняли, що беруть на себе усю відповідальність за наслідки порушення карантинних правил та обмежень під час роботи своїх торгових точок в умовах карантину. посилення карантинних заходів, яке напередодні одноголосно прийняла комісія з питань ТЕБ та НС у зв’язку з різким зростанням в місті випадків захворюваності на COVID-19.
Головною вимогою протестувальників було переглянути рішення комісії та дозволити роботу речових й продуктових ринків, торговельних закладів, кіосків, літніх майданчиків кафе та ресторанів, ломбардів та перукарень. У свою чергу, підприємці обіцяли працювати лише з дотриманням усіх вимог, прописаних в постановах головного санітарного лікаря України та запевняли, що беруть на себе усю відповідальність за наслідки порушення карантинних правил та обмежень під час роботи своїх торгових точок в умовах карантину.
Після тривалих емоційних переговорів з підприємцями, міським головою Сергієм Анощенком було скликано позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Взявши до уваги зменшення кількості нових випадків захворювання та зобов’язання підприємців ретельно дотримуватися усіх правил карантину під час роботи, члени комісії прийняли рішення скасувати в місті посилення карантинних обмежень.

Відтак, роботу речових й продуктових ринків, торговельних закладів, кіосків, літніх майданчиків кафе та ресторанів, ломбардів та перукарень у Вараші наразі знову дозволено", - йдеться у повідомленні.


Коментарі: